Haftalık Burç Yorumları 18-24 Mayıs 2020

15 dakika


18 Mayıs ile başlayan hafta Venüs gezegeninin burçlar ile kurduğu bağlantı etkisinde geçecek. Güneş 19 Mayısta Salı gününe geçecek ve önümüzdeki günlerde karşılaşacağımız Yeni Ay, sosyal ilişkilerimizi geliştirmemiz için bizlere iyi fırsatlar sunacak. Yabancılar ile iletişimimizin artacağı bu günlerde dünyadan iyi haberler geleceğe benziyor. Kimse geleceğin bizim için neler beklediğini gerçekten bilmiyor. Ancak, burcunuzu okursanız, hazırlıklı olmak için bir şans elde edersiniz. Şimdiden önümüzdeki haftanın eğlenceli ve enerjik geçeceğini söyleyebiliriz. Bayram ile birlikte herkesin enerjisinin yükselmesi, bunun en önemli sebeplerinden biri şüphesiz. Tüm burçların bayramlarını kutlar, sağlıklı, huzurlu ve mutlu bir hafta geçirmenizi dileriz.

Yükselen Kova ve Kova Burcu 20 Ocak – 18 Şubat

Venüs gezegeni kova burcu için güçlü bir konumda olduğundan bunun tadını çıkarmak üzere bu hafta karşı cinsten çok dikkat çekmeyi bekleyin. Bu hafta yenilenmiş bir özgürlük ve güven duygusu getiriyor ve tek başınıza iyi çalışacaksınız. Paranız söz konusu olduğunda, Satürn’ün bu hafta kova burcu ile biraz zayıf bir ilişkisi olduğunu gösteren konumlanma söz konusu ve bu nedenle bazı kayıplarınız olabilir. Aynı zamanda Satürn gerilemesi tamamen lehinize değil, Venüs gerilemesi size fayda sağlayacak durumda. Aniden baskı ve öfke çözülecek ve itibarınız konusunda iyi gelişmeler yaşayacaksınız. Teknolojiyi kullanarak dolaşın. Biraz dinlenmek isteyebilirsiniz. Kötü enerjinizi atacağınız ılık bir duş sonrası bakım yaparak kendiniz ile ilgilenin, sonuçlar harika olacak. Oyunda bazı profesyonel politikalar olabilir. Kazanma gücünüzü artırmak isteyeceksiniz, ancak mali durumunuz konusunda sabırlı olmalısınız. Bu hafta ne kadar büyük şeyler başardığınızı düşünün, takdir edilmek isteyebilirsiniz ancak yakınlarınızı sıkmamaya özen gösterin. İlerleyen günlerde finansal bir durumun lojistiği hakkında bir tartışma yapılması gerekebilir.

Yükselen Balık ve Balık Burcu 19 Şubat – 20 Mart

İyi bir şeyin çok sık ortaya çıkması nadirdir ve reddettiğiniz bir şey bir patlama ile hayatınıza geri döndüğü için bu hafta balık burçları için çok şanslı görünüyor. Mesleki teklifler geldiği sürece doğru kararı vereceksiniz ve bazılarınız bu karantina günlerinde yeni bir iş veya kariyere bile başlayabilir. Satürn gerilemesi sizin için bir test zamanı olsa da kendinize güvenerek aşmayacağınız sorun olduğunu unutmayın. Yaşam düzenlemeleri bir gerilim kaynağıdır, ancak yepyeni bir aşamaya girmek üzereyken yukarı çıkıyorsunuz. Arkadaşlarınız bu hafta sizinle ilgilenebilir ve eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. Eğer bir arkadaşa güvenecekseniz, görünen herhangi bir problem kolayca çözülebilir. Bu hafta, istediğiniz yardım gizli ya da beklenmedik bir yakınınızdan geleceğe benziyor.

Yükselen Koç ve Koç Burcu 21 Mart – 19 Nisan

Bu hafta, Venüs geriye dönük olmasına rağmen, Koç burcu kişisel cephede olumlu bir bakış açısına sahip olacak. Yeni kariyer fırsatları ve hatta sağlık cephesinde yeni ve iyi gelişmeler yaşanabilir. Hafta ortasına doğru harcamalarınızın artacağı için bu haftayı kurtarmak akıllıca olacaktır. İş dünyasında bazı sorunlar yaşamanız mümkün. Çözülmemiş sorunlar ve patronunuz ile ilişkinize dikkat edin. Sağlık durumunuz bu hafta için iyi görünüyor, ancak spor yapmaya ve sağlıklı beslenmeye dikkat edin. Bu hafta yalnız kalabilirsiniz ve yalnızlık ilhamınızı geliştirecektir. İleride başvurmak üzere notlarınızı ve eskizlerinizi saklayabileceğiniz bir günlük tutun. Düşünceler bu hafta koç burçları için yeni derinlik ve güçle bir araya gelecek.

Yükselen Boğa Boğa Burcu 20 Nisan – 20 Mayıs

Şimdi ya da asla; bu hafta aşk yaşamınız söz konusu olduğunda sloganınız bu olmalı. Yıldızlar bu hafta, aşk cephesinde karar vermek için endişeli olacağınızı gösteriyor. Nişanlılar için yakında evlilikler olası ve önümüzdeki günler boğaları bazı düğün hazırlıklarıyla da meşgul edeceğe benziyor. Bazı aile meseleleri ile ilgili olarak işleri daha iyi hale getirmenin en iyi yolunu düşünüyorsunuz, birtakım gerginlikler yaşanabilir. Manevi kitaplar, kasetler ve dersler rahatlatıcı olabilir. Bu hafta sizi sürprizler bekliyor ve boğa burçlarının sürpriz gelişmelerden pek hoşlanmadıklarını biliyoruz. Ancak bu, sizin için olumlu bir gelişme olacağa benziyor. Gelirinizi artırmak için daha fazla eğitim almayı düşünüyorsanız, bugün harekete geçme zamanı. Hayran olduğunuz kişileri daha iyi tanımaya çalışın. Mizah duygusu ve hoş sohbet sanatı, yeni bir sosyal çevreye girmenin anahtarları olacak. Sıcak duygular bu hafta özel biri ile paylaşılabilir. Eski bir ilişki aniden sona ererse endişelenmeyin. İlerleyen günlerde sizi daha iyi bir şey bekliyor olacak. Sizin tarafınızdan gösterilecek olan sabır, bir çatışmayı önler.

Yükselen İkizler ve İkizler Burcu 21 Mayıs – 20 Haziran

Aşk hayatınız söz konusu olduğunda olumlu olmanız gerekir. Aşıkların kartına sahipsiniz, bu da bir ilişki isteyenler için bir potansiyel olduğu anlamına gelir, ancak hafta boyu enerjinizin pozitif olduğundan emin olmanız gerekir ve hatta özellikle Venüs geri dönüşü sırasında ilişki açısından parlama yaşanabilir. Yeterince sıcak kalın ve hareketsizliğin veya stresin kondisyonunuzu zayıflatmasına izin vermeyin. Bu hafta mali durumunuzun birçok yönüne de odaklanacak gibisiniz. Yoldaşların sizden farklı finansal öncelikleri vardır. Bir yatırım veya kredi ile ilgili bazı sorunlar meydana gelebilir. Doğrudan olumlu değişiklikler yaratmaya yönelin. Bu hafta katkıda bulunmak ve başarmak isteyeceksiniz. Yine de iş politikasına katılmaktan kaçının. Meslektaşlar arasında bazı hassas durumlar var. Dikkatli ve temkinli olmak akıllıca olacaktır ve her şeyin iyi olacağını unutmayın. Bir iş arkadaşınız ile ufak bir kavga yaşanabilir. Tolerans ve stres atma üzerinde çalışın.

Yükselen Yengeç ve Yengeç Burcu 21 Haziran – 22 Temmuz

18 Mayıs’tan itibaren yengeç burçları için ortaklıklarda ve ilişkilerde yeni döngüler söz konusu olacak. Hayat sizi bir kavşağa soktuğunda sizin için neyin önemli olduğuna karar vermeniz gerekir. Bu hafta, mesleki ve kişisel yaşamınızla ilgili olarak verilecek çok sayıda karar var. Size en yakın olanların ilerlemesine ve büyümesine izin verin. Bu paylaştığınız sevgiyi artıracaktır. Sevdiklerinizin sonsuza dek size minnettar olmasını sağlayacak yardımlarda bulunabilirsiniz. Kadın yengeç burçları için söylenebilir ki ailenizle ilgili olarak kendinizi kanıtlamak için bu hafta iyi bir zaman olacak. Erkek ya da kız kardeşinizden biraz yardım alacaksınız. Ayrıca sağlığınız hakkında düşünmeniz gerekir. Spor yapmaya özen gösterin. Bu hafta daha geniş entelektüel ufuklar arıyorsunuz. Kitap satın alın ve çevrimiçi derslere katılmayı düşünün. İlerleyen günlerde bazı anlamlı romantik aralıklar ile derin cazibeli ilişkiler yaşayabilirsiniz. Arkadaşlarınız ile vakit geçirmek isteyebilirsiniz. Bir arkadaşınızın öfkesini yapıcı bir şekilde destekleyin ve iştiraklerinizi biraz takdirle seçin. Gelişme göstermek için iyi bir hafta olabilir.

Yükselen Aslan ve Aslan Burcu 23 Temmuz – 22 Ağustos

Önümüzdeki birkaç gün içinde bazı olaylar için heyecanlanacaksınız. Bu hafta yıldızlar sizden yana, yani işiniz ve yetenekleriniz için bir takdir olacak. Aslan zengin, güzel bir yele takar. Benzer şekilde, Aslan burcu kadın ve erkekler genellikle kalın, güzel saçlara sahiptirler. Hafta boyu, yeni saç modelleri veya saç kesimlerini keşfedin. Şaşırtıcı ihtişamınızı önemseyin, yeni saç modeli ile genel refahınız ek bir ışıltı kazanır. Bu hafta enerjiniz düzeliyor. Kendinizi kutlayın. Aileniz ile maksimum zaman geçirmeyi düşüneceksiniz, ancak bunu tam olarak başaramayabilirsiniz. Bugün gelecekteki finansal ihtiyaçlar ve uzun vadeli ekonomik koşullar hakkında ipuçları alıyorsunuz. Onları yazın. Çok değerlidirler. Odağınız yönlendirilecek ve çok düşüneceksiniz. Bugün gerginlik azalıyor ve odaklanmak daha kolay olacak. Bu, olumlu deneyimleri karşınıza getirecek. Venüs gezegeninin Aslan burcu için konumu, herhangi bir ilişkide geçmiş acıyı bırakmayı öğrenmenin çok önemli olduğunu söylüyor. Bu hafta olumlu bir zihniyete sahip oluyorsunuz. Özellikle ekonomik konular hakkında olumsuz programlama cesaret kırıcı görünebilir. Kaderin gücünü anlamaya çalışarak başa çıkın. Diğerleri duygusal ve hassas gelebilir, buna karşılık siz de nazik olun ve sempati gösterin.

DEVAMI DİĞER SAYFADA


Beğendin mi? Hemen arkadaşlarınla paylaş!

0

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!

harika harika
0
harika
mükemmel mükemmel
0
mükemmel
üzgün üzgün
0
üzgün
çok iyi çok iyi
0
çok iyi
kötü kötü
0
kötü
şaşkın şaşkın
0
şaşkın
beğenmedim beğenmedim
0
beğenmedim
ozge

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İçerik Biçimi Seçin
Kişilik testi
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Önemsiz Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Kararlar verme ya da görüş belirleme oy verme
Oylamalı Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Caps
Özel caps yapmak için kendi resimlerinizi yükleyin
Send this to a friend