GTA 5 Ücretsiz Oldu! Hemen Resmi Siteden İndirebilirsiniz!

1 dakika


Dün karşımıza çıkan ve uzun süredir pek çok kişinin merakla beklediği bir olayı gerçeğe dönüştüren bu durum, Epic Games ile ilgili olarak yeni bir duyuru yarattı. GTA 5 ile ilgili ücretsiz konular ve yeni indirme seçenekleri herkes için uygun bir hale gelmiş olacak.

Kampanya ile ilgili olarak konuyla ilgili bir twit atıldı ve bu konudan sonra twit hemen silindi. Ama iddialar gerçekten ön plana çıkıyor mu derseniz evet diyebiliriz. Çünkü şuan binlerce insan GTA resmi sitesinde GTA 5 ücretsiz indir diyerek pek çok kişi indirmeye başladı diyebiliriz. Sizler de bu konuda hemen en hızlı tıklamalarla oyunu indirebilirsiniz.

Epic Games bu konuda GTA 5 sevenlere ücretsiz olarak oyunu dağıtıyor. Bu yüzden silinen Tweet pek çok kişi tarafından deşifre edildi ve bu durum da herkese farklı bir yapıda anlatıldı.

Özellikle de Steam, zaman zaman düzenlediği kampanyalara belirli bir süre sınırı koyuyor. Kampanya kapsamında ücretsiz olarak sunulan oyun, belirlenen tarihler arasında kütüphanede kaldıktan sonra erişilemez oluyor ve satın alınması gerekiyor.

Epic Games’in GTA 5 için düzenleyeceği kampanyada ise böyle bir şey olmayacak. Yani GTA 5, oyunseverlerin Epic Games kütüphanesine kalıcı olarak eklenecek ve herhangi bir kısıtlama olmayacak. Bu yüzden hemen indirmek için birkaç tıklama size katkı sağlayacaktır. Kişisel bağlantılarınız sayesinde hemen oyunu arşivleyebilir ve kütüphanenize ekleyebilirsiniz.


Beğendin mi? Hemen arkadaşlarınla paylaş!

0

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!

harika harika
0
harika
mükemmel mükemmel
0
mükemmel
üzgün üzgün
0
üzgün
çok iyi çok iyi
0
çok iyi
kötü kötü
0
kötü
şaşkın şaşkın
0
şaşkın
beğenmedim beğenmedim
0
beğenmedim

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İçerik Biçimi Seçin
Kişilik testi
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Önemsiz Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Kararlar verme ya da görüş belirleme oy verme
Oylamalı Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Caps
Özel caps yapmak için kendi resimlerinizi yükleyin
Send this to a friend