Ganalı Tabut Dansçıları Türkiye’de Karantinaya Uymayanları Uyarıyor!

2 dakika


Sosyal medyada son dönemde çok fazla ismini duyduğumuz Ganalı tabut dansçılarının şu sıralar ön plana çıkardığı yaklaşımları ve beklentileri büyük bir ilgi çekiyor. Salgınla özdeşleşen bu videolar ve Ganalı dansçılar, Türkiye’de uyarılara rağmen sokağa çıkanlar için nükteli bir mesaj gönderdi diyebiliriz.

Sosyal medyanın dipsiz kuyularında soluğu alan herkes kendine has bir yapıda çalışma yapıyor ve bu durum da insanlar için bir denge oluşturuyor. Gana’da zenginlerin cenazelerini organize eden dansçılar bu yıl da bu konuya dair bir dikkat çekme çalışmaları yapmaya başladı. Sembol haline gelen bu dansçılar, 3 yıl önce BBC Afrika Muhabiri Sullet Lansah’ın haberine göre gündem olan Ganalı dansçılar, bu kez de Türkiye için bir mesaj gönderiyor.

Eğer Türkiye’dekiler Kurallara Uymazlarsa Onların Cenazesinde Dans Ederiz

Ekibi adına konuşan Aldo, Türkiye’nin çok sevilen bir ülke olduğunu söyleyerek kurallara uyulmazsa cenazede dans edeceklerini söyledi. Mecbur kalmadığınız sürece dışarı çıkmayın uyarısı yapan Ganalı tabut dansçıları, bu konuda mecburi önlemlerin alınması gerektiğini söylüyor.

Sosyal medyanın geniş kollarında herkes için farklı ve kendine has bir yapıda ilerleyen çözümlerini görmekteyiz. Malumunuz bu durum insanlar için de önemli bir yaklaşım yaratıyor. Bu yüzden de Ganalı dansçıların mezar videoları da herkes tarafından ilgiyle seyrediliyor diyebiliriz. Size dair önerilerimiz ve tavsiyelerimiz de doğrudan bu konularla ilgili olacaktır.

2020 yılının belki de en büyük mizahi olayları olan bu Ganalı dans durumları, herkesin ilgisini çekiyor ve merakını cezbediyor. Bu yüzden de insanlar haliyle bu duruma tepki veriyor ve eğleniyor. Bir nevi kara mizah durumu yaratan bu durum için ülkemizde de olayların ciddiye alınması isteniyor ve kimsenin evden mecbur kalmadıkça çıkmaması gerektiği söyleniyor.


Beğendin mi? Hemen arkadaşlarınla paylaş!

0

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!

harika harika
0
harika
mükemmel mükemmel
0
mükemmel
üzgün üzgün
0
üzgün
çok iyi çok iyi
0
çok iyi
kötü kötü
0
kötü
şaşkın şaşkın
0
şaşkın
beğenmedim beğenmedim
0
beğenmedim

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İçerik Biçimi Seçin
Kişilik testi
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Önemsiz Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Kararlar verme ya da görüş belirleme oy verme
Oylamalı Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Caps
Özel caps yapmak için kendi resimlerinizi yükleyin
Send this to a friend