Galatasaray’dan gitmesi muhtemel olan 4 futbolcu!

3 dakika


Sarı-Kırmızılı ekip, futbolcularından maaşları konusunda indirim için olumlu bir dönüş bekliyor. Olumsuz dönüş yapan oyunculara veda etmeye hazırlanıyor

Nevzat Dindar

Galatasaray’da feda krizi tırmanıyor. Selçuk İnan ve Muslera dışında diğer oyunculardan ses çıkmamasından rahatsız olan sarı-kırmızılılar, radikal kararlar alabilecek.

Sarı-kırmızılı ekipte, feda konusunda gitmesi muhtemel gözüken 4 futbolcu olduğu söylendi. Bu isimler ise, Falcao, Emre Akbaba, Feghouli ve Belhanda. Bunun nedeni ise bu oyuncuların aldıkları yüksek ücretler ve sözleşmelerinin devam etmesi…

Maaşları için uygun görülen Yüzde 30 indirime özellikle kabul etmesi istenilen bu oyuncular, kabul etmeme durumlarında sarı-kırmızılı ekibe veda edecek.

3 milyon 850 bin euro net yıllık ücret alan Feghouli’nin 1 sene sözleşmesi daha var. Aynı şekilde 1 sene sözleşmesi daha olan Belhanda’nın ise aldığı sabit olan transfer ücreti 3 milyon 350 bin euro.. Emre Akbaba ise 1 milyon 750 bin euro kazanıyor.

Bu ismi geçen 4 futbolcu arasında olan Falcao ise bonuslar ve primler harici kazandığı net ücret ise 5 milyon euro ve iki sene daha sarı-kırmızılı ekiple sözleşmesi var.

Galatasaray’da adı geçen 4 futbolcu haricinde diğer futbolcuların ya sözleşmelerinin sona erdiğini ya da bu oyuncuların söylenen 4 isimden çok düşük rakamlara oynadığı ifade edildi. Galatasaray Yönetimi ise bu oyuncuların bir an önce olumlu dönüş yapmasını bekliyor.

Galatasaray Yönetimi, koronavirüs yüzünden bütçede hafiflemeye çalışırken, önümüzde ki sezon bütçeyi en az 10 milyon euro düşürmeyi planlıyor.


Beğendin mi? Hemen arkadaşlarınla paylaş!

0

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!

harika harika
0
harika
mükemmel mükemmel
0
mükemmel
üzgün üzgün
0
üzgün
çok iyi çok iyi
0
çok iyi
kötü kötü
0
kötü
şaşkın şaşkın
0
şaşkın
beğenmedim beğenmedim
0
beğenmedim
admin

tamsayfa.com kurucusu

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İçerik Biçimi Seçin
Kişilik testi
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Önemsiz Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Kararlar verme ya da görüş belirleme oy verme
Oylamalı Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Caps
Özel caps yapmak için kendi resimlerinizi yükleyin
Send this to a friend