Fulden Uras Kanser Tedavisinde Son Gelişme!

2 dakika


Ünlü şarkıcı Fulden Uras kanser tedavisi görmekte idi. Uzun bir zamandır kanserle boğuşan ve tekrar hastalığı nükseden şarkıcı sevenlerinden dua istedi. Geçen sabah kanser hastalığı nüksettiği için ameliyata girdi. Ameliyat öncesi de sevenlerinden dua istedi.

Uzun bir zamandır Fulden Uras sağlık durumu ile alakalı bilgi verdi. Bir video paylaşarak ameliyat olacağını ve dua istediğini söyledi. Videoda açıklama yaparken şu cümleleri kullandı: “Herkese merhaba, ben yarım saat sonra ameliyata gireceğim. Yine eski problem maalesef nüksetti ama bu sefer çok acılı geldi. Normalde yarın ameliyat olmayı bekliyordum. Sokağa çıkma yasağı bitsin diye… Biz gerekli izinlerimizi aldık. Hocamız da hastaneyi ayarladı. Şu an tüm testlerim yapıldı. ameliyata gireceğim, Allah’ın izni ile sağlıkla çıkacağım.

Çok mesaj atmışsınız. Hiçbirine dönemiyorum. Gerçekten çok çok ağrım var. Görüşmek üzere inşallah ameliyattan sonra. Bugün biraz zor geçebilir… Kardeşlerim bilgi verecektir size… Beni düşündüğünüz için, dualarınızda olduğum için çok çok teşekkür ediyorum. İyi ki varsınız. Benim de bayram kıyafetim bu bayram böyle oldu”

Biz de Fulden Uras’a geçmiş olsun dileklerimizi iletirken bir an önce de iyileşip bizi yeni bir video ile selamlamasını umut ediyoruz.


Beğendin mi? Hemen arkadaşlarınla paylaş!

0

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!

harika harika
0
harika
mükemmel mükemmel
0
mükemmel
üzgün üzgün
0
üzgün
çok iyi çok iyi
0
çok iyi
kötü kötü
0
kötü
şaşkın şaşkın
0
şaşkın
beğenmedim beğenmedim
0
beğenmedim

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İçerik Biçimi Seçin
Kişilik testi
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Önemsiz Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Kararlar verme ya da görüş belirleme oy verme
Oylamalı Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Caps
Özel caps yapmak için kendi resimlerinizi yükleyin
Send this to a friend