Fox Bazı Dizilerindeki Devam Kararını İptal Etti

1 dakika


Kadrosunda Eda Ece, Sevda Erginci, Şevval Sam ve Talat Bulut gibi çok bilindik isimleri bulunduran, yayınlandıktan çok kısa bir süre sonra çok sevilen dizi Yasak Elma yine kadrosunda Feyyaz Duman, Damla Yılmaz, Burak Yörük, Sumru Yavrucuk gibi oyuncuları olan ve internet üzerinden konuştuktan sonra Nazım’ın başka birisinin fotoğrafını tanıştığı kıza göndermesini konu edinen Fox dizisi Baraj ve Mr. Hiiragi’s Homeroom dizisinden ülkemize uyarlanan Öğretmen dizisi bayramdan sonra çekimlerine devam etme yönünde bir karar açıklamışlardı. Fakat salgın sebebi ile ülkemizde genişletilen yasaklar bu duruma engel oldu.

Çin’in Vuhan kentinden tüm dünyaya yayılan korona virüsün yayılmasını önlemek amacıyla dizilerin çekimlerine ara verilmişti. Çekimlerine ara verilen dizilerin başında da  FOX TV’de yayınlanan ve yayınlanmaya başlandığı andan itibaren çok sevilen Yasak Elma, Öğretmen ve Baraj dizileri gelmişti. Bayram sonrası setlerin tekrar başlaması planlanan bu diziler için yeni bir karar çıktı. Sağlık göz önünde bulundurularak verilen karara göre diziler erken sezon finali yapacaklar ve setlere devam etmeyecekler.

Bu karar dizileri çok seven takipçilerini üzmüş olsa da sağlık açısından kalabalık ekiplerin bir araya gelmemesi en doğru karar olmuş gibi görünmekte.


Beğendin mi? Hemen arkadaşlarınla paylaş!

0

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!

harika harika
0
harika
mükemmel mükemmel
0
mükemmel
üzgün üzgün
0
üzgün
çok iyi çok iyi
0
çok iyi
kötü kötü
0
kötü
şaşkın şaşkın
0
şaşkın
beğenmedim beğenmedim
0
beğenmedim

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İçerik Biçimi Seçin
Kişilik testi
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Önemsiz Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Kararlar verme ya da görüş belirleme oy verme
Oylamalı Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Caps
Özel caps yapmak için kendi resimlerinizi yükleyin
Send this to a friend