Esra Erol, Resim Yapmaya Çok Yetenekliymiş!

2 dakika


Esra Erol, koronavirüs salgını sebebi ile evde ailesiyle vakit geçiren ünlülerden. Evde iken nasıl vakit geçireceği ile ilgili arayışa giren Esra Erol resim yapmaya başladı ve konuk olmuş olduğu bir Youtube yayınında şu cümleye yer verdi: “Bu yeteneğim korona döneminde ortaya çıktı” Daha sonrasında ise Esra Erol Özbir yapmış olduğu ilk resmi gösterdi.

 ATV ekranlarında yapmış olduğu programlar ile tanınan başarılı sunucu Esra Erol, geçen günlerde çok izlenen program olan İlkay Buharalı ve Ali Eyüboğlu’nun Youtube programına misafir oldu. Katıldığı yayında da kendisi ve özel hayatı ile ilgili çok içten açıklamalarda bulundu. Karantina süresi boyunca evde iken neler yaptığından bahsetti.

“BAZEN STÜDYODAN ÇIKIP GİTMEK İSTİYORUM”

Ali Eyüboğlu Esra Erol’a “Türk toplumunun aile yapısına bu kadar ters yaşayan ve bunu savunabilen insanlara nasıl tahammül edebiliyorsun?” şeklinde bir soru sordu ve Esra Erol da: “Edemiyorum aslında. Yaklaşık üç yıldır bu formatı yapıyoruz. Yıprandığımı, tahammülsüz bir insan olmaya başladığımı görüyorum. Bazen öyle bir an oluyor ki o an stüdyodan çıkıp gitmek istiyorum. Gerçekten ‘hoş çakalın sayın seyirciler’ deyip çıkmak istiyorum” şeklinde yanıt verdi.

“RESİM ÇALIŞMALARI YAPIYORUM”

Esra Erol salgında evde karantina sürecinde iken yaptıklarını “Evde kendim ufak ufak resim çalışmaları yapıyorum, bu korona günlerinde çıktı. Akrilik boyalar ile dökme sanatı gibi bir şeyler yapıyorum kendimce” ifadelerini kullanarak anlattı. Yaptığı ilk resmi de programda gösterdi.


Beğendin mi? Hemen arkadaşlarınla paylaş!

0

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!

harika harika
0
harika
mükemmel mükemmel
0
mükemmel
üzgün üzgün
0
üzgün
çok iyi çok iyi
0
çok iyi
kötü kötü
0
kötü
şaşkın şaşkın
0
şaşkın
beğenmedim beğenmedim
0
beğenmedim

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İçerik Biçimi Seçin
Kişilik testi
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Önemsiz Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Kararlar verme ya da görüş belirleme oy verme
Oylamalı Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Caps
Özel caps yapmak için kendi resimlerinizi yükleyin
Send this to a friend