Esra Erol Konuğu İle Yaşadığı Durumdan Sonra Şok Gelişme!

2 dakika


Son dönemlerde tüm programlar yayına ara vermiş fakat Esra Erol’un sunuculuğunu üstlendiği program Esra Erol’la yayın dönemine ara vermemişti. Evlendirme programlarının RTÜK tarafından iptal edilmesi ile Müge Anlı tarzı yayınlar yapan Esra Erol, kayıp aramaya ve sorunları çözmeye yönelik konuklar davet etmeye başlamıştı.

Geçenlerde yayınlanan bir bölümünde Esra Erol’un yanında oturan konuğu COVİD19 testinin pozitif çıktığını ama doktorların hafif geçirdiğini söylediğini belirtmişti. Canlı yayında duydukları karşısında şaşkınlığını ve korkusunu saklayamayan Esra Erol bu durumla alakalı açıklamalarda bulundu.

COVİD19 testinin pozitif çıktığını söyleyen konuğuyla ilgili Esra Erol’un yaptığı açıklamalar haberimizde.

Esra Erol; Ali Eyüboğlu ve İlkay Buharalı’nın programı Magazin Noteri’ne konuk oldu ve ilk olarak yayına devam etme kararının sadece kendisine ait olmadığını, katılan konukların da bazı denetimlerden geçtikten sonra katılmalarına izin verdiklerini açıkladı. Ardından da korona virüsüne sahip olduğunu söyleyen kadın için de İstanbul’dan yayına katılan bir konuğu olduğunu, yayından önce ateşinin ölçüldüğünü hatta korona virüslü tanıdığının olup olmadığı sorusuna da hayır cevabını verdiğini ekliyor.

Aniden yayında korona virüslü olduğunu söyleyen konuğuyla ilgili olarak “Ben zaten onun şokunu yaşıyorum. Geldi güvenlikten geçti, ‘Allah’ım yayılmış mıdır? Kaç kişiye bulaşmıştır?’ diye düşünüyorum. Yayının en önündeki insan olduğum için tüm duyguları aynı anda yaşıyorum. Sonra’ iyileştim ‘dedi ama kimse orayı duymadı.” Diyen Erol o testin ne zaman yapıldığını da öğrendiklerini ve rahatlatıcı bir cevap aldıklarını söyledi.


Beğendin mi? Hemen arkadaşlarınla paylaş!

0

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!

harika harika
0
harika
mükemmel mükemmel
0
mükemmel
üzgün üzgün
0
üzgün
çok iyi çok iyi
0
çok iyi
kötü kötü
0
kötü
şaşkın şaşkın
0
şaşkın
beğenmedim beğenmedim
0
beğenmedim

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İçerik Biçimi Seçin
Kişilik testi
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Önemsiz Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Kararlar verme ya da görüş belirleme oy verme
Oylamalı Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Caps
Özel caps yapmak için kendi resimlerinizi yükleyin
Send this to a friend