Epic Games GTA V Hatası Alanlar İçin Duyuru Yayınladı!

2 dakika


Son dönemlerin belki de en çok talep gören oyunlarından olan GTA V için birkaç gün önce bir gece ansızın ücretsiz indirme hakkı tanınmıştı. Epic Games tarafından geçtiğimiz günlerde yapılan duyuru ile ücretsiz bir şekilde indirilebilecek olan GTA V için, bazı kullanıcılar hata almaya başladı. Şirket aynı zamanda farklı ücretsiz oyunlar da vermeye başladı ve bu sayede kişiler de kendine has bir yapıyla ilerleme gösteriyor diyebiliriz. Peki ama bu durum neden yaşanıyor?

Oyuncular merakla GTA V peşine düştü!

Ücretsiz olarak oldukça iyi bir oyun olarak sunulan GTA V oyunu pek çok kişi için önemli bir ayrıntı yaratıyor. Epic Games tarafından ücretsiz olarak oyun meraklıları için sunulan bu oyun, firmanın bazı duyuruları ile çok daha hızlı bir şekilde indirilmeye başlandı diyebiliriz. Firmanın duyurusundan hemen sonra geri sayım yapıldı ve oyuncular bu konuda adeta teyakkuza geçti ve hızlı bir şekilde indirmeye başladı bu oyunu. 1 hafta boyunca ücretsiz olarak sunulan GTA 5, oldukça ilgi çekmeye başladı diyebiliriz. Hatta ilk günden bazı kişiler hata almaya başladı ve bu sayede de rahat bir indirme için internetin dahi sınırlandırması gündeme geldi diyebiliriz.

Epic Games diyor ki 24 saat bekleyin!

Epic Games yaptığı açıklamada oyunu indirmeye çalışanlara ortalama 24 saat beklemelerini ve sonra indirme işlemine devam etmelerini öneriyor. Tüm bu gelişmeler üzerine Epic Games bir duyuru yayınlayarak “Şu anda Epic Games Store’da yüksek trafik yaşıyoruz. Bazı kullanıcıların yavaş yüklenme süresi, 500 hatası veya Launcher çökmesi yaşadığının farkındayız ve aktif olarak yetişmeye çalışıyoruz. Yapabildiğimiz anda bir güncelleme sunacağız” dedi.

Duyurular oldukça ilgi çekici!

Yapılan duyurular da oyunlar kadar gayet ilgi çekici diyebiliriz. Bu yüzden herkes için bu oyunların güncel hallerini ve oyun süreçlerini rahatlıkla görebiliyor ve incelemeye başlayabiliriz. Oyunu 21 Mayıs tarihine kadar rahatlıkla indirebilir ve kendinize göre bir seçenek yaratabilirsiniz. Gecikmeyin ve farkındalıklara dair sizler de bu oyunlarla ön plana çıkmaya devam edin.


Beğendin mi? Hemen arkadaşlarınla paylaş!

0

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!

harika harika
0
harika
mükemmel mükemmel
0
mükemmel
üzgün üzgün
0
üzgün
çok iyi çok iyi
0
çok iyi
kötü kötü
0
kötü
şaşkın şaşkın
0
şaşkın
beğenmedim beğenmedim
0
beğenmedim

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İçerik Biçimi Seçin
Kişilik testi
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Önemsiz Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Kararlar verme ya da görüş belirleme oy verme
Oylamalı Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Caps
Özel caps yapmak için kendi resimlerinizi yükleyin
Send this to a friend