Elon Musk, Üçlü İlişki İddialarını Reddetti

2 dakika


CREATOR: gd-jpeg v1.0 (using IJG JPEG v62), quality = 82

Elon Musk hakkındaki iddiaları kesin bir dil ile yalanladı. Hakkında Heard ile bir üçlü ilişki olduğu iddia edilince tüm dünya bunu konuşmaya başlamıştı. E. Musk bunu yalanladı.

Milyarder olan E. Musk Depp ile Heard’ı küskünlüklerine son verme çağrısını yaptı ve davalarını bitirme yönünde teşviklerde bulundu.

Elon Musk kendi haklarında çıkan Cara D. ve Heard ile üçlü ilişkiye girdikleri iddialarını çok keskin bir dil ile yalanladı. Page Six gazetesine Elon Musk: “Cara ve ben arkadaşız, fakat hiç samimi bir ilişki içinde olmadık. Bunu o da doğrulayacaktır. Ayrıca Amber ile birlikte boşanma davası açıldıktan bir ay sonra çıkmaya başladığımızı tekrar söylemek istiyorum. Evlilikleri sırasında Amber’in çevresinde bile bulunduğumu sanmıyorum” şeklinde konuştu.

3’LÜ İLİŞKİ İDDİASI

Amber Heard, Johnny Depp bana şiddet uyguladı diyerek dava açmış ve bu haberler uzun süre gündemi oyalamıştı. J. Depp de kendisini karalamaya çalışıyorlar şeklindeki iddiasıyla geçtiğimiz Mart ayında eski eşine 50 milyon dolarlık bir dava açtı. 

J. D. davaya başvururken aynı zamanda Elon Musk ve eski eşinin Cara D. ile birlikte bir ilişki yaşadıklarını söyleyerek herkesin çok konuşacağı bir iddiayı ortaya atmıştı.

Asansörde ortaya çıkan E. M. ve A. H.’nin görüntüleri ortaya çıkınca o binada oturan bir kişi şu ifadelere yer verdi: “Onları asansörde aşağı yukarı inip çıkarken gördüm. Sürekli düğmelere basıyorlardı. Sonunda merdivenleri kullandılar.”


Beğendin mi? Hemen arkadaşlarınla paylaş!

0

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!

harika harika
0
harika
mükemmel mükemmel
0
mükemmel
üzgün üzgün
0
üzgün
çok iyi çok iyi
0
çok iyi
kötü kötü
0
kötü
şaşkın şaşkın
0
şaşkın
beğenmedim beğenmedim
0
beğenmedim

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İçerik Biçimi Seçin
Kişilik testi
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Önemsiz Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Kararlar verme ya da görüş belirleme oy verme
Oylamalı Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Caps
Özel caps yapmak için kendi resimlerinizi yükleyin
Send this to a friend