Edis Görgülü Yine Gündem Oldu!

2 dakika


Edis Görgülü ilk albümü An’ı 2018 yılında müzik marketlerde yayınlamadan önce bazı single’lar çıkarttı ve singleları ile ün kazanmaya başladı. 2014 yılı Aralık ayında Benim Ol şarkısı ile büyük bir başarı yakaladı ve MusicTopTR listesinde ilk ikiye kadar yükselmeyi başardı.

Edis Pozu ile Sosyal Medyada Konuşulmayı Başardı!

Ünlü popçu Edis bir kadınla poz verdi ve sosyal medyayı salladı. Magazinde de konuşulmayı başardı. Daha sonra fotoğrafı kaldıran başarılı popçunun yanındaki kadın merak konusu oldu.

Edis G., sosyal medya hesabı üzerinden yapmış olduğu bir paylaşımda yatakta çıplak şekilde bir kadınla sarılarak fotoğraf paylaşmıştı. Fotoğrafın altına da ‘Yazdır artık’ notunu düşmüştü. Daha sonrasında ise bu fotoğrafı sildi ve dikkatleri üzerine çekti.

29 yaşındaki başarılı pop müzik sanatçısının daha önceden 11 yıldır birlikte oldukları Aylin Önce ile ayrıldıkları haberleri konuşulmuştu.

Sanatçı Edis’in Bu Paylaşımı Sevenlerini Çok Şaşırttı!

Fotoğrafta Edis G.’nin yanında bulunan güzelin burnundaki hızma bu kişinin Aybüke Albere olduğu iddialarını güçlendirdi. Edis’in paylaşımını silmesi de dikkatleri üzerine çekti. Edis, önceden sevgilisi olduğu konuşulan Aybuke Albere ile ilgili şu şekilde konuşmuştu: “İzmir’de bir şekilde herkes birbirini tanır. Aybüke ile çocukluğumuzdan beri arkadaşız. 13-14 yaşlarındayken Kıbrıs Şehitleri Caddesi’nde bir kafede oturup müzikle ilgili hayaller kurduğumuzu hatırlıyorum. O zamanlar Aybüke’nin sesini hayranlıkla dinliyordum. Benim de ergenlik zamanım, sesim kötüydü.”


Beğendin mi? Hemen arkadaşlarınla paylaş!

0

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!

harika harika
0
harika
mükemmel mükemmel
0
mükemmel
üzgün üzgün
0
üzgün
çok iyi çok iyi
0
çok iyi
kötü kötü
0
kötü
şaşkın şaşkın
0
şaşkın
beğenmedim beğenmedim
0
beğenmedim

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İçerik Biçimi Seçin
Kişilik testi
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Önemsiz Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Kararlar verme ya da görüş belirleme oy verme
Oylamalı Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Caps
Özel caps yapmak için kendi resimlerinizi yükleyin
Send this to a friend