Ece Seçkin’in En Büyük Korkusu Olay Oldu!

2 dakika


Korona virüs sebebi ile uzun süredir sahnelerden uzak kalan ünlülerden birisi olan ve evinde vakit geçirmek zorunda kalan Ece Seçkin, bu süreç boyunca yaptıklarını tek tek anlattı. Yaptıklarının yanında en büyük korkusundan da bahseden Ece Seçkin, daha önce temizlik takıntısı olduğunu söylemişti. Bu süreçte temizlik takıntısının zirveye ulaştığını ve çok fazla olduğunu ifadelerine ekledi. Hatta öyle ki Ece Seçkin günde en az 7 kere evi süpürdüğünü itiraf etti.

Bunun fazla olduğunu bilse de kendisine engel olamadığını söyleyen E. Seçkin, “unutulmaktan çok korkuyorum.” dedi. Güzel şarkıcı eski hayatında yaptığı her şeyi çok özlediğini söylerken gözleri doldu.

Sokağa çıkma yasağı uzun sürer ve sokağa çıktığı zaman kimse kendisini tanımazsa çok üzüleceğini söyleyen sanatçı E. Seçkin, ben ne yaparım böyle bir durumda sanırım en baştan yani sıfırdan başlamam gerekir dedi.

Geçtiğimiz zamanlarda nişanlanan güzel şarkıcı bu süreçte en büyük destekçim nişanlım eğer o olmasa idi delirirdim dedi. Bu sözlerin ardından röportaja dahil olan Ece Seçkin’in nişanlısı Çağrı Terlemez: “Ece’nin takıntıları çok arttı. Aynı yeri defalarca siliyor. Bu tabii ki beni zorluyor. Bir tel saçım yere düşse geriliyorum. Hatta o mutlu olsun diye ondan önce kalkıp mutfağı temizliyorum.” İfadelerinde bulundu.


Beğendin mi? Hemen arkadaşlarınla paylaş!

0

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!

harika harika
0
harika
mükemmel mükemmel
0
mükemmel
üzgün üzgün
0
üzgün
çok iyi çok iyi
0
çok iyi
kötü kötü
0
kötü
şaşkın şaşkın
0
şaşkın
beğenmedim beğenmedim
0
beğenmedim

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İçerik Biçimi Seçin
Kişilik testi
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Önemsiz Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Kararlar verme ya da görüş belirleme oy verme
Oylamalı Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Caps
Özel caps yapmak için kendi resimlerinizi yükleyin
Send this to a friend