Ebru Şallı’dan Çok Duygulu Paylaşım!

2 dakika


Bir ay kadar önce lenfoma tedavisi gören oğlu Pars’ı lenfoma tedavisini gördüğü hastanede kaybeden Ebru Şallı, herkesi çok duygulandıran bir paylaşım yaptı. Ebru Şallı, sosyal medya hesabından orkidesinin çiçek açmış halini paylaştı ve şu notu ekledi: “Her çiçeğim yeniden açar bu sefer yavrusuyla açıyor” herkes bu not karşısında çok duygulandı.

Eski manken ve ünlü pilates hocası Ebru Şallı, yaklaşık bir ay önce Harun Tan ile evliliğinden olan 9 yaşındaki minik oğulları Pars’ı kaybetmişler idi. Lenfoma tedavisi gören Pars 17 Nisan 2020’de hayata gözlerini yummuş, bir melek olmuştu. Evladını kaybetmenin acısı ile yıkılan Ebru Şallı instagramı üzerinden bir paylaşım yaptı ve takipçilerini ve sevenlerini çok duygulandırdı.

“ÇİÇEĞİM BU DEFA YAVRUSUYLA AÇIYOR”

Ebru Şallı sosyal medya hesabının takipçilere açık olan hikaye kısmından cam kenarına koymuş olduğu çiçeklerinin fotoğrafını paylaşıp “Her çiçeğim hep yeniden açar hiç solmaz, bu defa yavrusuyla açıyor” notunu ekledi.

OĞLUNUN SON GÜNÜNÜ AYŞE ARMAN’A ANLATMIŞTI

Oğlunun vefat ettiği günü Ayşe Arman’a anlatan eski manken E. Şallı şu ifadelere yer vermişti: “Melek gibi uyuyordu orada. Böyle bir güzellik olamaz. 5 gün görmemiştim, 5 günde o kirpikler, saçlar, kaşlar uzamıştı sanki. O güzel yüzü pespembeydi, o kadar güzeldi ki… Bir melek gibi, inanılmaz huzurlu uyuyordu orada… Elleri gamzeliydi oğlumun, çok tatlıydı ellerindeki gamzeler… Ellerinden öptüm onu… Sıkı sıkı sarıldım, kokladım… Harun, giremedi. Sarıldım, sarıldım, öptüm… Uyanacak gibiydi.”


Beğendin mi? Hemen arkadaşlarınla paylaş!

0

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!

harika harika
0
harika
mükemmel mükemmel
0
mükemmel
üzgün üzgün
0
üzgün
çok iyi çok iyi
0
çok iyi
kötü kötü
0
kötü
şaşkın şaşkın
0
şaşkın
beğenmedim beğenmedim
0
beğenmedim

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İçerik Biçimi Seçin
Kişilik testi
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Önemsiz Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Kararlar verme ya da görüş belirleme oy verme
Oylamalı Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Caps
Özel caps yapmak için kendi resimlerinizi yükleyin
Send this to a friend