Ebru Polat Hayatının Kararını Verdi! Hiç Beklenmiyordu!

2 dakika


Başarılı şarkıcı Ebru Polat sosyal medya hesapları üzerinden yapmış olduğu paylaşımlarla çok fazla magazin gündemine gelmekte. Son olarak da sosyal medya hesabı üzerinden kuaförde iken yaptığı paylaşımla konuşulan Ebru Polat: “Hak yoluna döndük” dedi ve bir hayranı ile evleneceği haberini sevenleri ile paylaştı.

Çok konuşulan isim Ebru Polat aynı zamanda maddiyatın kendisi için hiç önemli olmadığını belirtirken belirterek “Hayranımla evleniyorum yakında sizinle tanıştıracağım” demeyi de ihmal etmedi.

“DOĞRU OLANIN EVLİLİK OLDUĞUNA KARAR VERDİM”

Ebru Polat saçlarını boyatmak için kuaföre gitti ve o sırada her zaman yaptığı gibi kendisini ve o anları sevenleri ile paylaşmak için videoya aldı. Videoda evleneceği haberini veren başarılı sanatçı özel yaşamı ile de bazı bilgiler verdi: “Her güne 1 sevgili koyacağım diye şaka yapmıştım şimdi karantinada çıktık evlenmeye karar verdim. Benim evlilik fobim vardı. Geçecek inşallah. Hak yoluna döndük hepimiz aklımız başımıza geldi. Doğru olanın evlilik olduğununa karar verdim. Ben hayranımla evleneceğim demiştim. Eşimi size yakında göstereceğim. Evet evleneceğim az kaldı” diyerek herkesi şaşkına çeviren sözleri sarf etti.

“BENİM İÇİN PARA PUL ÖNEMLİ DEĞİL”

Bir hayranının “Yakışıklılığı, parası, misyonu falan çok önemli değil. Önemli olan sana layık mı?” mesajına cevap veren Polat, “Benim için para pul vs. önemli değil. Önemli olan beni seven, sayan, değer veren dürüst bir insan olması” ifadelerini kullandı.


Beğendin mi? Hemen arkadaşlarınla paylaş!

0

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!

harika harika
0
harika
mükemmel mükemmel
0
mükemmel
üzgün üzgün
0
üzgün
çok iyi çok iyi
0
çok iyi
kötü kötü
0
kötü
şaşkın şaşkın
0
şaşkın
beğenmedim beğenmedim
0
beğenmedim

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İçerik Biçimi Seçin
Kişilik testi
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Önemsiz Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Kararlar verme ya da görüş belirleme oy verme
Oylamalı Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Caps
Özel caps yapmak için kendi resimlerinizi yükleyin
Send this to a friend