Dünyaca Ünlü Çift Jennifer Lopez ve Alex Rodriguez Düğünlerini Erteledi

2 dakika


Tüm dünya tarafından tanınan çift J. Lopez ve A. Rodriguez geçtiğimiz aylarda tüm hayranlarını sevindirerek evlilik kararlarını açıklamışlardı. Yaz aylarında İtalya’da yapılması planlanan düğünün korona virüs salgını sebebi ile ertelenmesine karar verildi.

Korona virüs tüm dünyayı etkisi altına aldığı gibi J. Lopez ve A. Rodriguez çiftini de etkiledi ve aylar öncesinden yapılmasına karar verilen düğün ertelenmek zorunda kaldı. J. Lopez daha önce şu sözleri söyleyerek ertelenme durumunun olma kapısını açık bırakmıştı: “Salgın bizi biraz etkiledi. Neler olacağını göreceğiz. Biz de tıpkı dünyanın her yerinde olduğu gibi her şeyi durdurduk. Beklemek zorundayız ve önümüzdeki birkaç ay nasıl sonuç çıkacağını görmeliyiz.” Katy Perry ve Orlando Bloom da Japonya’da yapılması planlanan düğünlerini ertelemişlerdi.

Çifte yakın birtakım kaynaklar, “Birkaç haftadır bu karar üzerinde düşündüler. Yakın gelecekte normalleşme olamayacağı için en akıllıca ve güvenli yolu seçtiler” açıklamasında bulundular.

Sevenleri evlenecek olmalarının haberini aldıkları zaman ne kadar sevinmiş iseler bu erteleme kararına da o kadar sevinmiş olmalılar çünkü bu dönemde ne kadar az bir insan bir araya gelirse o kadar daha hızlı virüsten kurtulabiliriz. Bu çift de tüm dünya tarafından tanındığı için pek çok ünlü düğünlerine maskelerini takmış tüm önlemleri almış bile olsalar akın edeceklerdi. Ayrıca uçuşların kapanmış olması ve İtalya’nın salgında tüm dünyanın en başında geliyor olması da bu durumu etkiledi.


Beğendin mi? Hemen arkadaşlarınla paylaş!

0

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!

harika harika
0
harika
mükemmel mükemmel
0
mükemmel
üzgün üzgün
0
üzgün
çok iyi çok iyi
0
çok iyi
kötü kötü
0
kötü
şaşkın şaşkın
0
şaşkın
beğenmedim beğenmedim
0
beğenmedim

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İçerik Biçimi Seçin
Kişilik testi
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Önemsiz Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Kararlar verme ya da görüş belirleme oy verme
Oylamalı Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Caps
Özel caps yapmak için kendi resimlerinizi yükleyin
Send this to a friend