Diyarbakır’da Polisi Şehit Edenler Tutuklandı!

1 dakika


Şehit edilen polisin katil zanlıları tutuklandı. Zanlılardan birinin sorgu sırasında iç çamaşırında jilet olduğunu ve bununla polislere saldırdığı ortaya çıktı.

Diyarbakır ilinde görev yapan polis memuru Atakan Arslan’ın geçtiğimiz gün silahlı saldırı sonucu şehit edilmesinden ötürü gözaltına alınan zanlılardan 2’si adliyeden sonra tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Diyarbakır ilinin Bağlar ilçesinde bulunan 5 Nisan Mahallesi’nde, Bağlar İlçe Emniyet Müdürlüğünde görev yapan polis Atakan Arslan geçtiğimiz günlerd silahlı saldırıda şehit edilmişti. katil zanlılardan biri Muhammet E.C, diğeri F.A. ve M.A.’nın soruşturma kapsamında sorgulaması tamamlandı ve adalet sarayına sevk edildi. İşlemleri tamamlanan Muhammet E.C ile F.A. tutuklanıp cezaevine gönderilirken, diğer gözaltına alınanlar adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

Diğer yandan zanlılardan biri olan Muhammet E.C sorgu sırasında iç çamaşırında jilet olduğunu ve bununla polislere saldırdığı ortaya çıktı.

Zanlılardan biri olan ve ateşli silahı kullanan Muhammet E.C nin suç kaydına bakıldığında son 5yılda yaklaşık 10 ayrı suçtan kaydının bulunduğu ve diğer zanlı olan F.A.’nın suç kaydına bakıldığında 7 farklı suç kaydına ulaşıldığı belitrildi.


Beğendin mi? Hemen arkadaşlarınla paylaş!

0

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!

harika harika
0
harika
mükemmel mükemmel
0
mükemmel
üzgün üzgün
0
üzgün
çok iyi çok iyi
0
çok iyi
kötü kötü
0
kötü
şaşkın şaşkın
0
şaşkın
beğenmedim beğenmedim
0
beğenmedim
mert

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İçerik Biçimi Seçin
Kişilik testi
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Önemsiz Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Kararlar verme ya da görüş belirleme oy verme
Oylamalı Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Caps
Özel caps yapmak için kendi resimlerinizi yükleyin
Send this to a friend