Caner Çalışır Ve Kerimcan Durmaz İçin Sert Çıkış!

2 dakika


Sosyal medya fenomeni ve DJ’lik yapan Caner Çalışır çoklu organ yetmezliği sonrasında geçirmiş olduğu kalp krizi sonucu hayata gözlerini yumdu. Vefatının ardından çok fazla haber çıkınca kendisi gibi fenomen olan Dj arkadaşı Kerimcan Durmaz sessizliğini bozdu ve bazı açıklamalarda bulundu. Bu yazımızda Kerimcan Durmaz’ın yaptığı açıklamalara yer verdik. İyi okumalar!

Kerimcan Durmaz Caner Çalışır ile küs olmadıklarını sadece kırgın olduklarını böyle de olmasını istemediğini belirtti. Aynı zamanda bu kaybın çok erken ve üzücü de olduğunu belirten K. D. : “İnanamıyorum hala. Altı yıldır en güzel anılarımı geçirdiğim arkadaşım, ‘dostum’ dediğim insan artık yok. Buna alışabilmek çok zor” dedi.

Kerimcan Durmaz ardından da şunları ekledi:

“Caner ile son iki ay birbirimize kırgındık. Küsüp barışabiliriz normal arkadaşlar gibi. Biz düşman değildik. Hala arkadaştık ama sadece birbirimize kırgındık. Asla böyle olsun istemezdim. Onunla küs ayrılmak istemezdim ama böyle oldu. O kadar çok konuştular ki, boş boş. Aslı astarı olmayan haberler çıktı. Söylenenler beni rahatsız etti. Görmek istemedim, telefondan uzaklaştım. Bir yerlere çıkacak, açıklama yapacak gücüm yoktu.

Zaman her şeyin ilacı. Hayat ne kadar gerçekse, maalesef ölüm de o kadar gerçek. Çok zor bir durum. Her şeyi birlikte yaptığın arkadaşının öldüğünü düşün, çok zor. Acımızı deşmeyin. Ona dua edin, tek ricam bu. Ölünün arkasından dedikodu yapmayın. Çok ucuz görünüyorsunuz çünkü. Bana destek olanlara teşekkür ediyorum.”

Caner Çalışır vefat etmeden önce bir arkadaşı ile: “Kerimcan’ı da sildim. Yanımda kalan çocuk da gitti, tek başıma kaldım yine. Cemal Can (Canseven),bak gelsin de çok özledim onu, tek başıma hiç bırakmazdı beni.” şeklinde konuşmuştu.


Beğendin mi? Hemen arkadaşlarınla paylaş!

0

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!

harika harika
0
harika
mükemmel mükemmel
0
mükemmel
üzgün üzgün
0
üzgün
çok iyi çok iyi
0
çok iyi
kötü kötü
0
kötü
şaşkın şaşkın
1
şaşkın
beğenmedim beğenmedim
0
beğenmedim

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İçerik Biçimi Seçin
Kişilik testi
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Önemsiz Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Kararlar verme ya da görüş belirleme oy verme
Oylamalı Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Caps
Özel caps yapmak için kendi resimlerinizi yükleyin
Send this to a friend