Burcu Esmersoy’dan Bomba İtiraf!

1 dakika


Korona günlerinde hepimiz evde dahi sosyal mesafemize dikkat etmekteyiz. Burcu Esmersoy da yaptığı açıklamayla dikkatleri üzerine çekti. Salgın Türkiye’de ilan edilmeden hemen hemen önce seyahatlerine ara vermeden ülke ülke gezdiğini, spor müsabakalarına katıldığını hatta İspanyada hiç bilmediği, tanımadığı bir aile ile sarmaş dolaş gittiği müsabakanın kutlamasını yaptığını belirtti.

Güzel sunucu koronavirüs pandemi olarak duyurulmadan ve ilan edilmeden önce virüsü ciddiye almadığını bu sözleriyle açıkça itiraf etmiş oldu. Marie Clarie dergisine kapak pozları verdi. Çekimleri ise online olarak gerçekleştirildi

“En başlarda olayın ciddiyetini çok iyi anlayamayan gruptanım. Yani daha pandemi ilan edilmeden hemen önce seyahatlerime devam ediyordum. En son fütursuzca Miami’ye, Superbowl finaline gittim. Hiç tanımadığım İspanyol bir aileyle sarmaş dolaş şampiyonluk kutladığıma göre, olayı pek anlayamamıştım sanırım.” diyen Burcu Esmersoy, “şok dalgası vurdu bana” diye de ekledi. İtalya’daki arkadaşlarından duyduklarından ve edindiği bilgilerden sonra olayın ciddiyetini anladığını belirtti ve kendisini karantinaya aldığını ekledi.

Burcu Esmersoy mayıs ayında her şeyin normale döneceğini zannedenlerdendi fakat hiçbir şey öyle olmadı tabii. Hepimiz de en az Burcu Esmersoy kadar sevdiklerimizle buluşmayı, oturup sohbet etmeyi, çalışmayı ve sarılmayı kısacası normal hayatımızı çok özledik.


Beğendin mi? Hemen arkadaşlarınla paylaş!

0

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!

harika harika
0
harika
mükemmel mükemmel
0
mükemmel
üzgün üzgün
0
üzgün
çok iyi çok iyi
0
çok iyi
kötü kötü
0
kötü
şaşkın şaşkın
0
şaşkın
beğenmedim beğenmedim
0
beğenmedim

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İçerik Biçimi Seçin
Kişilik testi
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Önemsiz Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Kararlar verme ya da görüş belirleme oy verme
Oylamalı Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Caps
Özel caps yapmak için kendi resimlerinizi yükleyin
Send this to a friend