Buket Aydın Kanal D’den İstifa Etti! Sebep Şaşırttı!

2 dakika


Buket Aydın, Twitterdan yaptığı paylaşımda “16 yıldan beri size haber verme görevimi layığıyla yerine getirebilmek adına büyük bir özveriyle çalışmaktayım. Bu yaklaşımın tezahürü olarak son 2 yıldır Demirören Medya Grubu bünyesinde üstlendiğim ağır sorumluluğumu gereği gibi ifa etmek için yaşadığım yorgunluk beni ve ailemi yıpratmış durumda. Durup dinlenip, yeni bir yola yenilenmiş enerjimle çıkabilmek adına üstlendiğim görevlerimden istifa ederek ayrılıyorum” diyerek kendisini ifade etti. Gündeme bomba gibi düşen bu haberden sonra yerine kimin geçeceği merak konusu olmuştu.

Buket Aydın 1 Ocak 1985 tarihinde Bursa’da doğmuştur. Öğrenimini İstanbul Kültür Üniversitesi’nde Türk Dili ve Edebiyatı bölümünden mezun oldu ve yüksek lisansını da yaptıktan sonra sunuculuğa başladı. Uzun yıllar Kanal D’de sunuculuk yaptıktan sonra haberimizin başında belirttiğimiz açıklamayı yaparak istifasını verdi. Yerine ise 1975 Malatya doğumlu Deniz Bayramoğlu’nun geleceği açıklandı.

Deniz Bayramoğlu, CNN Türk’te önce borsa yorumcusu olarak ekranlarımıza gelmişti. Sonrasında İş Yemeği isimli programı hem hazırladı hem de sundu. 2008-2009 yıllarında Pelin Çift ve Alp Özgen’le beraber “12-14 Güncel” adlı programı sunarak karşımıza çıktı. Ayrıca aynı kanalda Parametre ve Güne Merhaba programlarının da sunuculuğunu yapmıştı.

2013 yılında kendisi gibi sunucu olan Ece Üner ile evlenmiş ve mutluluğu yakalamıştı. Eşi gibi haber spikerliğine başlayan Deniz Bayramoğlu’nu artık eşine rakip bir kanalda haber spikeri olarak göreceğiz.


Beğendin mi? Hemen arkadaşlarınla paylaş!

0

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!

harika harika
0
harika
mükemmel mükemmel
0
mükemmel
üzgün üzgün
0
üzgün
çok iyi çok iyi
0
çok iyi
kötü kötü
0
kötü
şaşkın şaşkın
0
şaşkın
beğenmedim beğenmedim
0
beğenmedim

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İçerik Biçimi Seçin
Kişilik testi
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Önemsiz Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Kararlar verme ya da görüş belirleme oy verme
Oylamalı Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Caps
Özel caps yapmak için kendi resimlerinizi yükleyin
Send this to a friend