Bitcoin Hakkında En Kötü 3 İddia

2 dakika


Bitcoin bilindiği gibi bir kripto para birimi ve 11 yıl önce üretildi. Satoshi Nakamoto tarafından üretilen ancak tek kişi tarafından üretilmediği, beraberinde birkaç kişinin desteğinin sonucunda ortaya çıkarıldığına inanılan Bitcoin hakkında bazı kötü iddialar bulunuyor. Bu iddiaların yanında günümüzde Bitcoin herkes tarafından bilinmiyor olsa bile gelecekte milyonlarca insanın Bitcoin’i bilmesi bekleniyor.

İşte o çok sarsıcı iddialar…

Bitcoin 0 Dolara Düşecek

Bitcoin, bugün için 10.000 dolara yakın fiyatla kendisine alıcı buluyor ve daha önce asla 0 dolara düşmedi. Ancak bazı iddialara göre kısa süre içerisinde olsun veya olmasın Bitcoin’in değerinin bir gün mutlaka 0 dolara düşecek olduğu ve o seviyeden sonra asla düzelmeyecek olduğu iddia edilmekte. Bu konuda bazı Bitcoin analistleri kesin bir yanıt vermemeyi tercih ederken, 0 dolara düşüp düşmeyeceği konusunda önceden hiçbir şekilde bu durumun bilinemeyecek olduğunu belirtiyorlar.

Bitcoin Aslında Kötü İşler İçin Kullanılıyor

Bitcoin hakkında en fazla dikkat çekici olan iddialardan birisi ise bu. Bitcoin’in kötü amaçlar için kullanıldığı iddiaları dikkat çekerken, organ ticareti, uyuşturucu satışı ve daha birçok farklı kötü amaçla Bitcoin’den yardım alanlar olduğu biliniyor. Ancak çoğunluğun Bitcoin’i normal ödemeler adına kullandıkları düşünülüyor.

Bitcoin Aslında Bir Ponzi

Bitcoin ile ilgili yatırımcıların tepkisini çeken en kötü iddialardan bir tanesi de ponzi olduğu konusunda. Ponzi olup olmadığı bilinmezken, bugüne kadar ponzi programı olmadığını destekleyenlerin sayısı çok fazla.


Beğendin mi? Hemen arkadaşlarınla paylaş!

0

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!

harika harika
0
harika
mükemmel mükemmel
0
mükemmel
üzgün üzgün
0
üzgün
çok iyi çok iyi
0
çok iyi
kötü kötü
0
kötü
şaşkın şaşkın
0
şaşkın
beğenmedim beğenmedim
0
beğenmedim
admin

tamsayfa.com kurucusu

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İçerik Biçimi Seçin
Kişilik testi
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Önemsiz Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Kararlar verme ya da görüş belirleme oy verme
Oylamalı Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Caps
Özel caps yapmak için kendi resimlerinizi yükleyin
Send this to a friend