Babasının Mezar Taşını Reklam Karşılığında Yaptırdığı İddia Edilen İnstagram Fenomeni Murat Övüç, Kendisini Şu Sözlerle Savundu

1 dakika


Murat Övüç’ün babasının mezar taşı ile alakalı olarak fenomenin mezar taşını reklam karşılığında yaptırdığı öne sürüldü. Murat Övüç de hakkındaki bu iddialara makbuz fotoğrafı göstererek yanıt verdi. M. Övüç, kendisini eleştirenlere ise “Vicdansızlar” dedi ve tepki gösterdi.

Çektiği videolar ile kısa süre içerisinde adını duyurmayı başaran sosyal medya fenomeni Murat Övüç, babasının mezar taşının olduğu fotoğrafa etiket koyunca olay oldu. Granit reklam taşı yaptırdığı öne sürülen M. Övüç’ün bunu reklam için yaptığı iddia edildi. Ünlü fenomen, instagram hesabından video çekti ve bu iddialara ve eleştirilerin tamamına cevap verdi.

BABASININ MEZAR TAŞININ BAŞINDA MARKA ADI VERDİ

Murat Övüç, önceki gün babası Nail Övüç’ün mezarına gitti ve “Unutulmuş anneleri, babaları ve yakınları olanlar… Unutmayın güzellikler lazım. Onları da güzelleştirmemiz lazım. Mehmet Bey bu konuda çok iyi” ifadelerine yer verdi. M. Övüç hem gittiğindeki bu anları Instagram hesabından paylaşıp aynı zamanda da mezar taşı yapan firmanın adını etiketlemişti.

“MEZARLIĞI BEDAVA YAPTIRACAK KADAR KARAKTERSİZ MİYİM?”

Tüm bu iddiaların ardından çok konuşulan mezar taşını 8 bin liraya yaptırdığını ve bunun belgesini paylaşan Övüç, “Elimde faturam var. Biraz insaf biraz vicdan… Babamın mezarlığını bedava yaptıracak kadar karaktersiz biri değilim. Vicdansızlar” ifadelerini kullandı.


Beğendin mi? Hemen arkadaşlarınla paylaş!

0

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!

harika harika
0
harika
mükemmel mükemmel
0
mükemmel
üzgün üzgün
0
üzgün
çok iyi çok iyi
0
çok iyi
kötü kötü
0
kötü
şaşkın şaşkın
0
şaşkın
beğenmedim beğenmedim
0
beğenmedim

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İçerik Biçimi Seçin
Kişilik testi
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Önemsiz Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Kararlar verme ya da görüş belirleme oy verme
Oylamalı Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Caps
Özel caps yapmak için kendi resimlerinizi yükleyin
Send this to a friend