Artık Instagram Canlı Yayınlarını IGTV’ye Kaydedebileceksiniz!

2 dakika


Instagram son dönemlerde sürekli yeni ataklar geliştirmek için çalışmalarını sürdürüyor. Sosyal medyanın belki de en çok sevilen uygulamalarından biri olan Instagram, insanların isteklerine net cevaplar verebilmek için sürekli kendini yeniliyor ve bu sayede çok daha fazla ve çok daha hızlı bir çözüm üzerinde duruyor. Bu yüzden de yalnızca 24 saat görebileceğimiz canlı yayınlar için bir de kaydetme özelliği sunuluyor. Bu sayede yayınlar artık istenirse IGTV üzerine kaydedilebilecek.

Geçtiğimiz günlerde yeni yeni güncellemeler yayınlandı ve sosyal medyanın hayatımıza girmesi ile birlikte çok sayıda düzenleme yapıldı. Bu yüzden de siber zorbalık konusunda önemli adımlar atan Instagram, bazı konularda kendine has bir güncelleme getirdi diyebiliriz.

Girişimleri bazı noktalarda engelleyerek siber zorbaları frenleyen Instagram, bu sürece dair gerçekten etkili ve yenilikçi bir yapıda hizmet sunmaya devam ediyor. Takipçi sayısı çok olan kullanıcılar için bu konuda özellikle yeni bir çalışma yaratacak olan Instagram, kişisel beklentilere dair daha etkili ve aktif bir çözüm sunuyor.

Canlı yayınlar IGTV üzerine kaydedilebilecek!

Instagram resmi Twitter hesabı üzerinden bu konuya dair bir duyuru yapıyor ve duyuruların daha hızlı yürümesini istiyor. Yeni özelliği ile birlikte duyurularını çok daha hızlı büyüten Instagram, bugünden itibaren devreye girecek olan bütün özelliklerini anlattı. Bu durum zaten pek çok kullanıcı tarafından beğenilmişti.

Bir de canlı yayınların anlık olarak kaydedilmesi durumu herkesi daha da heyecanlandırdığı için insanların isteklerine cevap vermek de gayet kolay olacak diyebiliriz. 24 saatten uzun bir süre artık arşivleme yapmak mümkün olacak. İsteyen herkes kendine göre bir yaklaşım ve çalışma ile bu süreçleri yaşayacak diyebiliriz.

Instagram tarafından yapılan bu duyuru için bağlantıların tamamını takip edebilirsiniz. IGTV son dönemlerde oldukça kullanılan bir özellik oluşturdu ve herkese bu sayede yeni bir çözüm sağladı. Bakalım bu özelliklerle neler yaşanacak? Merakla olacak güncellemeleri ve yeni duyuruları bekliyoruz.


Beğendin mi? Hemen arkadaşlarınla paylaş!

0

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!

harika harika
0
harika
mükemmel mükemmel
0
mükemmel
üzgün üzgün
0
üzgün
çok iyi çok iyi
0
çok iyi
kötü kötü
0
kötü
şaşkın şaşkın
0
şaşkın
beğenmedim beğenmedim
0
beğenmedim

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İçerik Biçimi Seçin
Kişilik testi
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Önemsiz Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Kararlar verme ya da görüş belirleme oy verme
Oylamalı Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Caps
Özel caps yapmak için kendi resimlerinizi yükleyin
Send this to a friend