Alişan Ölümden Döndüğü Kazayı Anlatırken Gözleri Doldu!

2 dakika


Alişan ve ailesi Manisa’da iken yolda da hiçbir engel olmadığı halde birden takla attılar ve kaza yaptılar. Kaza sonrası Range Rover Discovery araçlarının askslarının kırıldığı ve bu yüzden de kazanın meydana geldiği ortaya çıktı. Alişan hastane çıkışı olanları anlatırken oğlunun hayatını bakıcısının kurtardığını söyledi ve bu sırada gözlerinin dolmasına engel olamadı.

Alişan ve ailesi Manisa yolunda trafik kazası geçirdi. Ardından hızlı bir şekilde hastaneye kaldırılan arabadakiler ve Alişan hastane çıkışında: “Arabanın haline baktım o arabadan sağ çıkmamız Allah’ın bir takdiri” dedi ve ardından da ekledi: “Burak’ın hayatını Marianne kurtardı. Çünkü Burak’ın üstüne kapaklandı. O bizim canımız”

Manisa’da trafik kazası geçirmelerinin ardından bir özel hastaneye vakit geçirilmeden kaldırılan Alişan, eşi Buse Varol, oğulları Burak ve bakıcısının durumlarının iyi olduğu belirtildi. Hastaneden taburcu olan kazazedeler hastane çıkışında konuştu. Alişan’ın bazı açıklamalar yaparken gözlerinin dolması dikkatlerden kaçmadı. Fakat herkesin sağlığının iyi görünmesi de sevindirici olan haberdi.

“O ARABADAN SAĞ ÇIKMAMIZ ALLAH’IN BİR TAKDİRİ”

Hastaneden çıkarken gazetecilere ve muhabirlere: “Ben hayatımda ilk kez kaza yaptım. En kötüsü tabi çocuğum ve eşim arabadaydı. Arabada can taşıyoruz. Niye oldu. Niye kaza yaptık onu bile anlamadım. Dümdüz yolda bir anda dumanlar geldi, lastik fırladı bir şeyler oldu. Sağa sola bariyerlere çarpmaya başladık. Ondan sonra da takla attık. Tek düşündüğüm takla atarken hiçbirimize bir şey olmamasıydı. Sonra araba ters düştü. O sırada Buse’ye baktım. Durumu iyiydi hemen 155’i aradı. Ben de tekmeyle camı kırıp kapıyı açtım. Burak’la Marianne’i aldım. Onlarda ve Buse’de bir şey olmadığını görünce dedim ki ‘Çok şükür’. Sonra arabadan çıktık. Arabanın haline baktım o arabadan sağ çıkmamız Allah’ın bir takdiri” şeklinde açıklamada bulundu.


Beğendin mi? Hemen arkadaşlarınla paylaş!

0

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!

harika harika
0
harika
mükemmel mükemmel
0
mükemmel
üzgün üzgün
0
üzgün
çok iyi çok iyi
0
çok iyi
kötü kötü
0
kötü
şaşkın şaşkın
0
şaşkın
beğenmedim beğenmedim
0
beğenmedim

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İçerik Biçimi Seçin
Kişilik testi
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Önemsiz Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Kararlar verme ya da görüş belirleme oy verme
Oylamalı Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Caps
Özel caps yapmak için kendi resimlerinizi yükleyin
Send this to a friend