Acun Ilıcalı’dan Sert Çıkış! Yarışmada görmek istemiyorum!

2 dakika


Geçen günlerde 94. bölümü ile ekranlara gelen Türkiye’nin sevilen yarışması Survivor 2020’de ünlüler takımında yarışan Yunus Emre küfür ve hakaret ettikten sonra yarışmanın yapımcısı ve sunucusu olan Acun Ilıcalı Yunus Emre’yi uyardı. Uyarıların ardından Yunus Emre bunlara gülerek cevap verince Acun Ilıcalı sinirlendi ve Yunus Emre’yi oyundan ihraç etti.

Acun Ilıcalı uyarı yaparken şu cümlelere yer verdi: “Gider yapacaksan git kendi mahallende yap. Uyarıda bile bu tip cevaplar veren bir yarışmacıyı yarışmada görmek istemiyorum.”

Yarışmada ödül büyük olunca yarışmacıların da hırsları ve adrenalinleri büyümüştü. Tam o sırada gönüllüler takımından Berkan ve ünlüler takımından Yunus Emre arasında gerginlik çıktı. Yunus Emre bu gerginliğin arasında hakaret ve küfür edince Acun Ilıcalı Yunus Emre’yi çok sert bir şekilde uyardı. Yunus Emre ise bu ikazlara itiraz ederek gülünce Acun Ilıcalı daha çok sinirlendi ve yarışmacıyı oyundan kovdu.

“SENİN KÖTÜ KELİME KULLANMA HAKKIN YOK”

Acun Ilıcalı Yunus Emre’yi uyarırken aynı zamanda şu cümleleri de kullandı: “Sen burada bir daha küfür kullanırsan çok ciddi yaptırım uygulayacağım sana. Senin ağzından küfür çıkamaz ama sen bunu çok ciddi alışkanlık haline getirdin. Bizde küfür yok. Sen hakaret ediyorsun. Sen kötü kelimeler kullanıyorsun. Senin bundan sonra kötü kelime kullanma hakkın yok. Berkan’ın sana karşı sinirlenmesi normal. Sana yaklaşılmıyor mu?”


Beğendin mi? Hemen arkadaşlarınla paylaş!

0

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!

harika harika
0
harika
mükemmel mükemmel
0
mükemmel
üzgün üzgün
0
üzgün
çok iyi çok iyi
0
çok iyi
kötü kötü
0
kötü
şaşkın şaşkın
0
şaşkın
beğenmedim beğenmedim
0
beğenmedim

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İçerik Biçimi Seçin
Kişilik testi
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Önemsiz Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Kararlar verme ya da görüş belirleme oy verme
Oylamalı Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Caps
Özel caps yapmak için kendi resimlerinizi yükleyin
Send this to a friend