Acun Ilıcalı Instagram Canlı Yayınıyla Rekor Kırdı!

2 dakika


Sosyal medyayı aktif olarak kullanan Acun Ilıcalı, hem içerik dünyasına yeni renkler katıyor hem de kendi içinde daha dengeli ve geniş çalışmalar sunuyor. Bunlardan biri de Survivor yarışmasını karşımıza çıkarması oluyor.

Bu yüzden de söylenecek her şeye bakmamız gerekebiliyor. Sosyal medya üzerinden yayın rekorları kıran Acun Ilıcalı, televizyon ve Instagram yayınlarını çok uyumlu bir şekilde götürdüğü için bu işi hem sosyal medya üzerinde hem de televizyon üzerinde gayet akışkan şekilde yapabiliyor.

İletişim ödülü olarak canlı yayın

İletişim ödülü olarak canlı yayın yapan Acun Ilıcalı, 1 saat boyunca ödül kazanan takım ile birlikte canlı yayın açarak sohbet ve anlık ropörtajlar yaptı. Bu haftanın iletişim ödülünü kazanan gönüllüler, bu konuda canlı yayın üzerinden hem insanlarla sohbet etme moduna giriyor hem de biraz daha enerjilerini ve neşelerini yükseltiyor.

Yayının 1 saat 12 dakika sürmesi, Instagram üzerinden gayet geniş ve büyük bir yayın durumu oluşturdu diyebiliriz. Çünkü Acun Ilıcalı ödül olarak sosyal medya kullandırma gibi durumlar da yapıyor artık.

Canlı yayın ödülü oldukça mutlu ediyor!

Yayını ortalama 680 bin kişilik bir insan gurubunun izlemesi, bu yayının ne kadar önemsendiğini net olarak gösteriyor. 680 bin kişi ile başlayan canlı yayın zaman içerisinde 1 milyon kişiye kadar ulaştı ve bu da Acun Ilıcalı için ve Instagram için çok büyük bir rekor oldu.

Gönüllüler yarışmacısı olan Cemal Can, canlı yayın izleyici sayısının 1 milyona ulaşması için Danla Bilic’e seslendi ve bu sayede yayının izlenmesi oldukça yükseldi. Herkes için farklı ve etkili bir yayın ve muhabbet ortamı yaratan Acun, bu konuda teknolojiyi en etkili kullanan televizyoncular arasında yer alıyor dersek yanılmış olmayız.


Beğendin mi? Hemen arkadaşlarınla paylaş!

0

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!

harika harika
0
harika
mükemmel mükemmel
0
mükemmel
üzgün üzgün
0
üzgün
çok iyi çok iyi
0
çok iyi
kötü kötü
0
kötü
şaşkın şaşkın
0
şaşkın
beğenmedim beğenmedim
0
beğenmedim

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İçerik Biçimi Seçin
Kişilik testi
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Önemsiz Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Kararlar verme ya da görüş belirleme oy verme
Oylamalı Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Caps
Özel caps yapmak için kendi resimlerinizi yükleyin
Send this to a friend