Acun Ilıcalı Açıklama Yaptı: Survivor’da Yeni Bir Dönem Başlıyor!

2 dakika


Tüm Türkiye tarafından çok sevilen yarışmanın yapımcısı ve sunucusu olan Acun Ilıcalı Survivor 2020 ile alakalı açıklamalarda bulundu. Geçen gün yayınlanan bölümde Acun Ilıcalı yarışmacılara yarışmanın yeni kurallarını anlattı. “Yeni bir dönem başlıyor.” diyen Acun Ilıcalı bayram günü de adaların birleşeceğini fakat takım olarak oynanmaya devam edileceğini belirtti.

Bunların yanında da her iki takımdan birisi 3 yarışmacıya düştüğü andan yarışma da tamamen bireysele dönecek açıklaması da yapıldı.

Konseyde olan bir diğer şey ise gönüllüler takımının aday olarak Yasin’i çıkarması idi. Gönüllüler takımından olan Yasin ve Evrim konsey öncesi tartışmışlar idi. Bu tartışma konseye de sıçradı ve konseyde de halk oylaması sırasında devam etti.

TV8 ekranlarının en sevilen yarışması olan Survivor 2020 ile alakalı Acun I. yeni kuralları anlattı ve değişikliklerden bahsedip yarışmacılara da bilgi verdi

TAKIMLARIN KAMPLARI RAMAZAN BAYRAMI GÜNÜ BİRLEŞECEK

Gönüllüler takımının konseyi olan bu konseyde Acun Ilıcalı her iki takımı da hatta tüm yarışmanın kaderini belirleyecek açıklamalarda bulundu. Acun Ilıcalı bunları açıklarken şu ifadelere yer verdi: “Survivor’ın kuralı şudur; kalan yarışmacı sayıyı belli bir sayıya ulaştığı zaman aynı kampta yaşamaya başlıyorsunuz. Bunun en önemli sebebi de rutinden ayrılmak. İki takımın bir araya gelince aralarındaki iletişimi merak ediyoruz.”


Beğendin mi? Hemen arkadaşlarınla paylaş!

0

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!

harika harika
0
harika
mükemmel mükemmel
0
mükemmel
üzgün üzgün
0
üzgün
çok iyi çok iyi
0
çok iyi
kötü kötü
0
kötü
şaşkın şaşkın
0
şaşkın
beğenmedim beğenmedim
0
beğenmedim

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İçerik Biçimi Seçin
Kişilik testi
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Önemsiz Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Kararlar verme ya da görüş belirleme oy verme
Oylamalı Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Caps
Özel caps yapmak için kendi resimlerinizi yükleyin
Send this to a friend