9 Mayıs 2020 Günlük Burç Yorumu (Cumartesi Günün nasıl geçecek)

4 dakika


9 Mayıs 2020 Günlük Burç Yorumu tüm burçlar tamsayfa.com’da önemli bir uyarıda bulunalım sağlığına dikkat etmen gerekli bu yüzden gerekmedikçe evden çıkma

koç burcu

Sevgili koç burcu ; Bugün iletişimde dikkatli olun, duygularınızı kontrol edin. Aksi takdirde hırs mücadelesi kaçınılmazdır. Bir sorunu araştırmaya başladığınızda sakin olun. Acil konularla başa çıkın. İyi sonuçlar elde edilecektir.

boğa burcu

Sevgili boğa burcu ; Kararlı olun. Aktif olmanın yanı sıra yakın gelecek için planlar yapın. Yakında karınıza gelecek gerekli bilgileri toplayın. En küçük konularda tereddüt etmeyin. Akşamları, küçük sağlık sorunlarınız olabilir.

ikizler burcu

Sevgili ikizler burcu ; Agresif olmayın. Aynı zamanda kendinize karşı eleştirel olun. Küçük problemlerle büyümekten endişe etmeyin. Her şey mükemmel değil. Akşam için aktif eğlenceli bir vakit plan yapın.

yengeç burcu

Sevgili yengeç burcu ; Rakiplerin gizli planından, düşüncelerinden haber tutmaya çalışın. Planlarda değişiklik yapmak için elde edilen bilgileri analiz etmeyi unutmayın. Akşamı sevdiklerinizle geçirirseniz, günün tadını çıkarmış olacaksınız.

aslan burcu

Sevgili aslan burcu ; Düşünün ve sonra konuşun. Etrafınızdaki insanlar sizi eleştirecek. Sorunları çözerken yeni zorluklar yaratmayın. Çatışmaları önlemek için, iyi tanımadığınız kişilerle teması sınırlandırın.

başak burcu

Sevgili başak burcu ; Dikkatli olun, tembel olmayın. Kötü adamlar ve rakipler zayıflığınızdan faydalanıyor ve size saldırmaya hazırlanıyor. Düşmanlar sorunlara yüzeysel yaklaşımınızdan faydalanacaktır. Dikkatli ve dikkatli olun.

terazi burcu

Sevgili terazi burcu ; Haklarınızı koruyabilirsiniz. Argümanlarla uğraşırken nazik ve kibar olun. Duygularınızı çatışmaya yol açmayacak şekilde azaltın. İlişkinin netleştirilmesini erteleyin.

akrep burcu

Sevgili akrep burcu ; Etrafınızdaki insanların yapamayacağı şeyi yapacaksınız. En zor, zor problemi çözebilirsiniz. Akşamları normal dinlenin.

yay burcu

Sevgili yay burcu ; Hayaller tarafından aldanmayın, yanılsamalar tarafından aldanmayın. Etrafınızdaki insanlarla uğraşırken sert olmayın. Başkalarıyla uğraşırken, nazik ve kibar olun. Anlaşmazlıkları çözmeye çalışın. biraz uyku sana iyi gelecek

oğlak burcu

Sevgili oğlak burcu ;Durumun gerilimi olayların gidişatını kökten değiştirebilir. Çevrenizdeki bazı kişilerin konumlarını değiştireceğini göreceksiniz. Güvendiğiniz kişiyi tamamen yeni bir yönde göreceksiniz. Kendinizi kötülerin tuzaklarından koruyun.

kova burcu

Sevgili kova burcu ; Bugün hesaplamalarda ve yazarken dikkatli olun. Eğitim, bilim ve bilgi alanında iyi bir zamandır. Akşamları her kelimeyi analiz etmeyin. Sevdikleriniz sizden ilgi ve bakım beklediğinde, zihinsel davranışlarınız fark edilmeyecektir.

balık burcu

Sevgili balık burcu ; Yenilik ve değişim zamanı. Aşırı kilolardan kurtulmaya çalışın, gereksiz şeyleri düşünmeden atın. Günün ikinci yarısında aktif olun. Uzun süre uygulamak istediğiniz bir plan yapabilirsiniz.


Beğendin mi? Hemen arkadaşlarınla paylaş!

1
1 puan

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!

harika harika
1
harika
mükemmel mükemmel
5
mükemmel
üzgün üzgün
3
üzgün
çok iyi çok iyi
3
çok iyi
kötü kötü
0
kötü
şaşkın şaşkın
4
şaşkın
beğenmedim beğenmedim
0
beğenmedim
admin

tamsayfa.com kurucusu

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İçerik Biçimi Seçin
Kişilik testi
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Önemsiz Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Kararlar verme ya da görüş belirleme oy verme
Oylamalı Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Caps
Özel caps yapmak için kendi resimlerinizi yükleyin
Send this to a friend