4 Mayıs 2020 Günlük Burç Yorumu (Pazartesi Günün nasıl geçecek)

1 dakika


 1. Burcunu seç, gününün nasıl geçeceğini söyleyelim. 💖

  1. Koç Burcu
  2. Boğa Burcu
  3. İkizler Burcu
  4. Yengeç Burcu
  5. Aslan Burcu
  6. Başak Burcu
  7. Terazi Burcu
  8. Akrep Burcu
  9. Yay Burcu
  10. Oğlak Burcu
  11. Kova Burcu
  12. Balık Burcu

4 Mayıs 2020 Günlük Burç Yorumu (Pazartesi Günün nasıl geçecek)

Oluşturulma
 1. Quiz sonucu

  KOÇ BURCU

  Günün madii açıdan başarılı. Madi durumunuz aniden düzelecektir. Yakın insanlarla iletişim kurarken sapan atmayın. Doğrudan herkesle konuşmak daha iyidir. İsteklerinizi ifade etmekten korkmayın. Sizi sevenler bunu gerçekleştirmenize yardımcı olabilir.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 2. Quiz sonucu

  BOĞA BURCU

  Gün, iş açısından zirveye çıkanlara başarı vaat ediyor. Bugün başvurduğunuz yetkililer (örneğin, bir kredi kurumu) sizi etkilemeyecektir. Alkolden uzak durun. İş konularında daha fazla zaman harcadıkça, kişisel işlerinizin çoğunu yapamayacaksınız.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 3. Quiz sonucu

  İKİZLER BURCU

  Sevdiğiniz kişinin dikkatini çekmek için bir şansınız olacak. Yeteneğini göstermekten korkma. Günün ikinci yarısında, takımyıldızın yalnız temsilcileri görünümlerine dikkat etmek zorunda . Çünkü bunların yarısını bulma şansı olacak.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 4. Quiz sonucu

  YENGEÇ BURCU

  Denemeleriniz başarılı olacak. Günün ikinci yarısında sağlığınız bozulur ve kronik hastalıklar ortaya çıkabilir. Ayrıca yaralanma riski de vardır. Gıda zehirlenmesini önlemek için ağır yemeklerden kaçının ve mutfak deneylerine girmeyin.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 5. Quiz sonucu

  ASLAN BURCU

  Etrafınızdakilere karşı çok keskin bir pozisyonda olacaksınız. Biraz daha nazik davranmak daha iyidir. Bunu yaparsanız, çevrenizdekilerin sempatisini çabucak kazanacaksınız. Sevdikleriniz isteklerinizi yerine getirmek için acele etmeyeceklerdir. Bu konuya da anlayışla yaklaşılmalıdır.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 6. Quiz sonucu

  BAŞAK BURCU

  Bugün yeni şeyler başlatabilir ve hayatınızı değiştirebilirsiniz. Kişisel düzeydeki etkinlikler sizi mutlu edecektir. Siz ve sevgiliniz arasındaki soğuk ilişkiyi netleştireceksiniz. Dikkatli olun, sağlığınız günün ikinci yarısında bozulabilir.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 7. Quiz sonucu

  TERAZİ BURCU

  Gün, seyahat etmeye veya işlerini genişletmeye çalışanlara başarı getirecek. Ayrıca finansal sorunları da çözmeniz bekleniyor. Kişisel düzeyde, hoş olmayan bir durum olacaktır. Anlaşmazlıklar ve çatışmalar kaçınılmazdır.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 8. Quiz sonucu

  AKREP BURCU

  İş sorunlarıyla mükemmel bir şekilde başa çıkabileceksiniz. Verimli bir işbirliğine başlamanız mümkündür. Ayrıca bir geliriniz olması bekleniyor. Kişisel düzeyde değiştirmek istiyorsunuz. Ama yıldızlar çok erken olduğunu söylüyor.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 9. Quiz sonucu

  YAY BURCU

  Etrafınızdakileri hızlı bir şekilde etkileme yeteneğine sahipsiniz. Bundan faydalanabilir ve hedefinize ulaşabilirsiniz. Sabırlıysanız, uzun süredir hayal kırıklığına uğramış olduğunuz planları gerçekleştirebilirsiniz. Akrabalarınıza ve sevdiklerinize baskı yapmamak daha iyidir. Sipariş ve talep ile hiçbir şey elde edilemez.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 10. Quiz sonucu

  OĞLAK BURCU

  Yaratıcı potansiyeliniz yüksek olacak. Bu yönetim tarafından fark edilmeyecektir. Başarı bekleniyor. Gün romantik bir macera vaat ediyor. Muhtemelen, bugün ciddi bir ilişkinin temeli atılacak. Samimi olun, duygularınızı itiraf edin.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 11. Quiz sonucu

  KOVA BURCU

  İlginç bir gün. Günün ilk yarısı, önemli sorunların çözümüne ulaşmak için acele edilecek. Küçük görevleri başka birine devrederek bunu halledebilirsiniz. Bugün evrak ve hesaplamalarla uğraşmayın. Küçük hatalardan kaçınamayacaksınız.

  Sonuçlarınızı Paylaşın
 12. Quiz sonucu

  BALIK BURCU

  Gün, iş yerinde başarı vaat ediyor. Ancak kişisel ilişkiler açısından başarılı bir gün değil. Bu bağlamda, duygusal manzara sabit olmayacaktır. Etrafında neden düştüğünü bilmeyen insanlar seni anlamakta zorlanacaklar. Yaşam sevginiz donuk olacak. Kendinizi kronik hastalıklardan koruyun.

  Sonuçlarınızı Paylaşın

Beğendin mi? Hemen arkadaşlarınla paylaş!

0
1 paylaş

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!

harika harika
0
harika
mükemmel mükemmel
0
mükemmel
üzgün üzgün
0
üzgün
çok iyi çok iyi
0
çok iyi
kötü kötü
0
kötü
şaşkın şaşkın
0
şaşkın
beğenmedim beğenmedim
0
beğenmedim
admin

tamsayfa.com kurucusu

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İçerik Biçimi Seçin
Kişilik testi
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Önemsiz Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Kararlar verme ya da görüş belirleme oy verme
Oylamalı Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Caps
Özel caps yapmak için kendi resimlerinizi yükleyin
Send this to a friend