4 Haziran 2020 Burç Yorumları (Perşembe Günün nasıl geçecek)

5 dakika


Sevgili Tamsayfa takipçileri, perşembe günü için astroloji uzmanları neler diyor? Hangi burç için neler söylendi?

Sevgili Koç Burcu: İş yerinde yaşanacak olan gelişmeler seni parasal yönden iyi etkileyebilir. Uzun zamandır almak istediğin bir şeye sonunda sahip olabilirsin. Ailen ile arandaki olumsuz olaylar zamanla aşılacak ve her şey daha da yoluna girecek. Bu aralar kredi kartı harcamalarına çok fazla güvenmesen daha iyi olabilir.

Sevgili Boğa Burcu: İş arkadaşların ile oluşturmuş olduğun grup çalışması seni çok iyi etkilemiş gibi. Bu şekilde işlerine daha iyi odaklanmış ve yükün hafiflemiş. Partnerin ile yaşamakta olduğun sorunların nedeni ise sen değilsin, hatayı sürekli kendinde aramamalısın. Onun yaşamış olduğu birtakım travmalar seni de etkilemeye başlamış. Mide ağrılarına karşı dikkatli olmalısın.

Sevgili İkizler Burcu: Artık hayallerini gerçekleştirmek için hemen hemen her şeye sahipsin. Uzun zamandır yapmak istediğin de yapmaya bir türlü cesaret edemediğin şeyleri belki bu aralar planlamaya başlayabilirsin. Aynı zamanda iş yerinde birtakım hareketlenmeler terfi almana sebebiyet verebilir, patronunun gözüne girmeye başlamışsın.

Sevgili Yengeç Burcu: Bugünlerde aşk hayatında yaşanan sorunlar yüzünden kendini çok fazla yorgun hissediyorsun. İş ortamına ise bu sorunları getirerek durumu daha kötü bir hale sokuyorsun. Biraz kendini toparlamalı ve sorumluluklarını unutmamalısın. Sağlığın ile ilgili her şey yolunda fakat stresten mutlaka uzak durmalısın.

Sevgili Aslan Burcu: Uzun zamandır beklediğin haber bu akşam üzeri nihayet eline ulaşabilir. Geleceğin için önünde birkaç seçenek var ve seçim konusunda kararsız kalmışsın. İş hayatında yeni projelere imza atacak ve iyi kazançlar elde edeceksin. Partnerin sürekli iş ile ilgilenmenden biraz sıkılmış olabilir, ona da biraz zaman ayırmalısın.

Sevgili Başak Burcu: Güne hiç duymak istemeyeceğin kötü bir haber ile başlayabilirsin. Duygusal olarak kendini kötü hissedeceğin bir gün yaşanabilir. Kendini bir an önce toparlamalı ve önüne bakmalısın. Seni iş ve aile hayatında bekleyen birçok sorumluluk var. Duygu dünyandaki fırtınayı saymazsak sağlık durumun oldukça yerinde.

DEVAMI DİĞER SAYFADA


Beğendin mi? Hemen arkadaşlarınla paylaş!

0

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!

harika harika
1
harika
mükemmel mükemmel
2
mükemmel
üzgün üzgün
0
üzgün
çok iyi çok iyi
0
çok iyi
kötü kötü
0
kötü
şaşkın şaşkın
0
şaşkın
beğenmedim beğenmedim
1
beğenmedim
ozge

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İçerik Biçimi Seçin
Kişilik testi
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Önemsiz Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Kararlar verme ya da görüş belirleme oy verme
Oylamalı Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Caps
Özel caps yapmak için kendi resimlerinizi yükleyin
Send this to a friend