30 HAZİRAN 2020 GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI(Salı Günün nasıl geçecek)

5 dakika


Sevgili Tamsayfa takipçileri, 30 Haziran günlük burç yorumlarında astroloji uzmanları neler diyor? Gününüz nasıl geçecek?

Sevgili Koç Burcu:Son zamanlarda çevrendeki insanlardan aldığın yorumlar senin epey bir canını sıkmış. Başka insanların ne düşündüğünü artık kafana takmamalı ve yoluna bakmalısın. Bu akşam vakitlerinde partnerinden telefon alabilirsin ve apar topar dışarı çağrılabilirsin. gece yemelerine ise bir son vermen gerekiyor.

Sevgili Boğa Burcu: Bugünlerde kendini çok enerjik ve verimli hissediyorsun. İşinden vakit bulduğun dönemlerde kendini geliştirebilirsin. Uzun zamandır aklında olan bir spor dalına başlayabilir ya da yeni bir kursa yazılabilirsin. Özel hayatın ise bu sıralar biraz durgun olabilir. Bu dönemlerde kilo alımlarına da dikkat etmen gerekiyor.

Sevgili İkizler Burcu: Sezgilerinin genel olarak güçlü olduğunu düşünüyorsun ve sürekli onlara göre hareket ediyorsun. Bazen haklı çıksan da, önündeki somut gerçeklere odaklanman gerekiyor. Ailen ile aranda uzun zamandır süren anlaşmazlıklara artı bir son vermelisin. Bu sıralar harcamalarına da dikkat etmen gerekebilir.

Sevgili Yengeç Burcu: Son zamanlarda doğa sevgin iyice oraya çıkmış. İşinden vakit bulamadığın için doğaya atılamıyorsun. Bu durum canını çok sıksa da yakında iş yoğunluğun azalacak. Aşk yaşantın ise tam olarak dilediğin gibi ilerliyor. İlişkinin başındaki güven problemlerinden arınmışsınız ve iyi bir birliktelik sürdürüyorsunuz.

Sevgili Aslan Burcu: Bu sıralar hemen hemen her şeye öfkelenmeye başlamışsın. Bu huyundan bir an önce kurtulmalı ve kendini toparlamalısın. Aksi takdirde çevrende bulunan çoğu kişiyle tartışma içerisine girebilirsin. Bu sıralar ailen ile de sık görüşebilirsin, aile büyüklerinden birisi senden yardım isteyebilir.

Sevgili Başak Burcu: Önüne gelen her işi çok fazla inceliyorsun ve vakit kaybediyorsun. Olaylara biraz daha rahat yaklaşıp, her şeyi oluruna bırakmalısın. Çevrende pek fazla güvenmediğin kişiler varsa onlarla özelini paylaşma derim. Aksi takdirde hoş olmayan durumlarla karşılaşabilirsin. Bu sıralar harcamalarına da dikkat etmelisin.

DEVAMI DİĞER SAYFADA


Beğendin mi? Hemen arkadaşlarınla paylaş!

0

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!

harika harika
0
harika
mükemmel mükemmel
0
mükemmel
üzgün üzgün
0
üzgün
çok iyi çok iyi
1
çok iyi
kötü kötü
0
kötü
şaşkın şaşkın
0
şaşkın
beğenmedim beğenmedim
0
beğenmedim
ozge

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İçerik Biçimi Seçin
Kişilik testi
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Önemsiz Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Kararlar verme ya da görüş belirleme oy verme
Oylamalı Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Caps
Özel caps yapmak için kendi resimlerinizi yükleyin
Send this to a friend