29 Haziran 2020 Günlük Burç Yorumları(Pazartesi Günün nasıl geçecek)

5 dakika


Sevgili Tamsayfa takipçileri, 29 Haziran günlük burç yorumlarında astroloji uzmanları neler diyor? Gününüz nasıl geçecek?

Sevgili Koç Burcu:Bugünlerde iş hayatınla ilgili birçok gelişme gündeme gelebilir. Uzun vakittir beklediğin terfiyi bu öğle vakitlerde alabilirsin. Bu güzel haberi partnerin ile paylaşıp kutlamak sana iyi gelecektir. İş yükünün hafiflemesi ile beraber beraber tatil planları yapabilirsiniz. Bu aralar gece yemelerine de bir son vermen gerekiyor.

Sevgili Boğa Burcu: Son zamanlarda iş hayatınla ilgili çok daha özenli ve prensipli bir çalışma tarzı benimsemelisin. Bir süreliğine anlık kararlar almaktan uzak durman gerekiyor. Her şey her zaman beklediğin gibi ilerleyemez. Partnerinle yaşadığın ufak tartışmaları büyütmemelisin. Birbirinizi anlamaya çalışarak problemleri aşmalısınız.

Sevgili İkizler Burcu: Bugün işin ile ilgili yürüttüğün projenin sonuçlarını alacağın gün olabilir. Çevrendeki insanlardan alacağın tepkiler ile gururun okşanabilir ve yeteneklerinin daha da farkına varabilirsin. Yakın zamanda alacağın mesajlar seni yurt dışı ile bağlantılı işlere sürükleyebilir. Partnerin bu dönemde en büyük destekçin olacaktır.

Sevgili Yengeç Burcu: Bu öğle vakitlerinde iş hayatında ekip olarak yeni bir projeye imza atabilirsiniz. Bu projede ise senin emeğin çok daha fazla olacak. Son zamanlardaki gösterdiğin üstün başarı çevrendekileri bir hayli etkilemiş. Bu iş disiplinini kaybetmemeli ve yolundan şaşmamalısın. Bu sıralar mide sorunlarına da dikkat etmelisin.

Sevgili Aslan Burcu: İş hayatın ile ilgili yurt dışı kapıları yakında açılabilir. Hayallerine git gide yaklaşıyorsun ve umutlarının tükendiği noktada karşına çok iyi bir teklif çıkacak. Lütfen pes etme ve çabalamaya devam et. Partnerinle arandaki sorunların seni etkilemesine müsaade etmemelisin. Aksi takdirde hayallerinden uzaklaşırsın.

Sevgili Başak Burcu: İş değiştirmek ya da yeni bir projeye başlamak gibi bir niyetin varsa şu an tam da zamanındasın. Şu sıralar yapacağın değişiklikler senin için hayırlı olacaktır. Enerjinin oldukça yüksek olduğu bir dönemdesin ve keyfin de yerinde. Partnerinle aran günden güne daha da iyiye gidiyor ve ciddi konular konuşulmaya başlıyor.

DEVAMI DİĞER SAYFADA


Beğendin mi? Hemen arkadaşlarınla paylaş!

0

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!

harika harika
0
harika
mükemmel mükemmel
0
mükemmel
üzgün üzgün
0
üzgün
çok iyi çok iyi
0
çok iyi
kötü kötü
0
kötü
şaşkın şaşkın
0
şaşkın
beğenmedim beğenmedim
0
beğenmedim
ozge

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İçerik Biçimi Seçin
Kişilik testi
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Önemsiz Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Kararlar verme ya da görüş belirleme oy verme
Oylamalı Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Caps
Özel caps yapmak için kendi resimlerinizi yükleyin
Send this to a friend