28 Haziran 2020 Günlük Burç Yorumları(Pazar Günün nasıl geçecek)

5 dakika


Sevgili Tamsayfa takipçileri, 28 Haziran günlük burç yorumlarında astroloji uzmanları neler diyor? Gününüz nasıl geçecek?

Sevgili Koç Burcu: Bugün iş hayatında oldukça şanslı günün olabilir, beklediğin güzel haberleri nihayet alabilirsin. Maddi anlamda iyi gelişmelerini yatırım ile değerlendirebilirsin. Partnerinin bu sıralar sergilediği duygusal davranışları ona olan kızgınlığını  biraz azaltabilir. Konuşma ve tartışma esnasında kelimelerini özenli seçmelisin.

Sevgili Boğa Burcu: Yakınında gerçekten çok sıkı dostların var ancak arkadaşlık ilişkilerini belki bir kez daha gözden geçirmen gerekebilir. İş ortamındaki dedikodulardan da pek bir sıkılmışsın ve işinden soğumaya başlamışsın. Ancak senin istediğin kariyeri elde etmene ramak kaldı diyebilirim. Biraz daha sabırlı ve sakin davranışlarda bulunmalısın.

Sevgili İkizler Burcu: Bugünlerde hayatını bir rutine bağlamışsın ve hayatının sıkıcılığından rahatsızsın. Bu sıralar biraz farklı şeyler yapmaya başlayabilirsin ve bu sıkıcılıktan az da olsa kurtulabilirsin. Akşam vakitlerinde dışarı çıkıp dostların ile vakit geçirip sosyalleşebilirsin. Yakın zamanda partnerinden de çok iyi bir haber alabilirsin.

Sevgili Yengeç Burcu:Bugünlerde işin ile ilgili konularda başarı kazanmak ve herkese göstermek istiyorsun. Fakat öncelikle omuzlarındaki yükten kurtulman ve rahatlaman gerekiyor. Ailesel konularla çok fazla ilgilendiğin için işine özenle yaklaşamıyorsun. Özel hayatında partnerini dinlemeyi seçmelisin, böylelikle daha sağlıklı bir iletişim kuracaksınız.

Sevgili Aslan Burcu: Karşına çıkan her zor olayda yılmayı deniyorsun. Halbuki sen çevrende güçlü ve cesur bir izlenim veren kişisin. Bu huyundan vazgeçmeli ve bazı şeyler için çabalamalısın. Partnerinle arandaki sorunları bu sıralar biraz daha erteleyebilirsin çünkü onun desteğine ihtiyacın var. Akşam vakti sık sık telefonların çalabilir.

Sevgili Başak Burcu: Bugün gerçekleşecek olan alın veya satım işlemleri senin zararlı çıkmana neden olabilir. Maddi yatırım yapmadan önce piyasayı iyice araştırmalı ve öğrenmelisin. Bu sıralar gereksiz harcamalardan da kaçınman gerekiyor. Birlikte çalıştığın bir iş arkadaşından hiç de istemediğin bir şey işitebilirsin.

DEVAMI DİĞER SAYFADA


Beğendin mi? Hemen arkadaşlarınla paylaş!

0

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!

harika harika
0
harika
mükemmel mükemmel
0
mükemmel
üzgün üzgün
0
üzgün
çok iyi çok iyi
0
çok iyi
kötü kötü
0
kötü
şaşkın şaşkın
0
şaşkın
beğenmedim beğenmedim
0
beğenmedim
ozge

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İçerik Biçimi Seçin
Kişilik testi
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Önemsiz Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Kararlar verme ya da görüş belirleme oy verme
Oylamalı Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Caps
Özel caps yapmak için kendi resimlerinizi yükleyin
Send this to a friend