27 Haziran 2020 Günlük Burç Yorumları(Cumartesi Günün nasıl geçicek)

5 dakika


Sevgili Tamsayfa takipçileri, 27 Haziran günlük burç yorumlarında astroloji uzmanları neler diyor? Gününüz nasıl geçecek?

Sevgili Koç Burcu: Yakın çevrende yaşanacak olan kurnazca oyunlara karşı dikkatli olman gerekiyor. Başarını kıskanan ve yoluna taş koymak isteyenler olabilir. Çok güvenmediğin insanlarla iletişimini azaltman gerekebilir. Bu akşam vakitlerinde partnerinle uzun uzun konuşmalar yapabilir ve yeni kararlar alabilirsiniz.

Sevgili Boğa Burcu: Bu sıralar iş ya da eğitim hayatında arkadaşların ile gerginlikler yaşayabilirsin. Bu tür durumlarda karşı tarafa da hak vermeyi denemelisin. Dostlarınla aranda uçurumların açılmasını istemiyorsan tabii ki. Özel yaşamında ise kelimelerin gücünü aşk ile yansıtacağın takdirde huzur seni bulacaktır.

Sevgili İkizler Burcu: Zekanı, becerini ve tecrübeni ortaya koymalı ve önündeki fırsatları iyi değerlendirmelisin. Oldukça şanslı bir dönemdesin, yakın zamanda beklediğin terfi ya da zam konuları ile gündemde olabilirsin. Bu sıralar büyük polemiklerden uzak durmalı ve sakince hareket etmelisin.

Sevgili Yengeç Burcu: Yakın zamanda ortak işe başvurduğun biri hakkında hoş olmayan şeyler öğrenebilirsin. Birlikte yola devam etme konusunda tereddütlerin oluşabilir. Güvenmediğin insanlarla iş yapmamalısın. Bu akşam vakti partnerin ile baş başa plan yapabilirsiniz. Artık daha ciddi konular konuşulmaya başlanmış.

Sevgili Aslan Burcu: Yaşamında yeni başlangıçlar söz konusu olabilir. Eğitim ya da iş hayatında beklentilerinin çok üzerinde olumlu olaylar gelişebilir. Bu dönemde cesaretli davranmalı ve önüne gelen fırsatları değerlendirmelisin. Özel yaşamında partnerinle yaşadığın sorunlar bitmek bilmiyor, yakın zamanda bir ayrılık konusu gündeme gelebilir.

Sevgili Başak Burcu: Birileri işlerini bozmak için önüne engeller atabilir. Çevrende güvenmediğin insanlara asla ve asla yer vermemelisin. Aksi takdirde yoluna taş koymak isteyenler olacaktır. Partnerin işin ile ilgili konularda sana sonsuz güveniyor ve destek çıkıyor. Bu sıralar onu çok ihmal etmiş olabilirsin.

DEVAMI DİĞER SAYFADA


Beğendin mi? Hemen arkadaşlarınla paylaş!

0

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!

harika harika
0
harika
mükemmel mükemmel
0
mükemmel
üzgün üzgün
0
üzgün
çok iyi çok iyi
0
çok iyi
kötü kötü
0
kötü
şaşkın şaşkın
0
şaşkın
beğenmedim beğenmedim
0
beğenmedim
ozge

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İçerik Biçimi Seçin
Kişilik testi
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Önemsiz Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Kararlar verme ya da görüş belirleme oy verme
Oylamalı Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Caps
Özel caps yapmak için kendi resimlerinizi yükleyin
Send this to a friend