26 Haziran Günlük Burç Yorumları(Cuma Günün nasıl geçecek)

5 dakika


Sevgili Tamsayfa takipçileri, 26 Haziran günlük burç yorumlarında astroloji uzmanları neler diyor? Gününüz nasıl geçecek?

Sevgili Koç Burcu: Bu sıralar zamanını ne kadar iyi ve hızlı değerlendirirsen o kadar verimli sonuçlar elde edeceksin. İş ortamındaki gerginliklerden etkilenmeyip işine odaklanmalısın. Bugün maddi konularda hoşuna gidecek sürpriz gelişmeler yaşanabilir. Uzun zamandır beklediğin para eline geçebilir.

Sevgili Boğa Burcu: Oldukça mücadeleci ve cesur bir ruh hali içerisindesin. Yaşadıklarının istek ve hedeflerinin tüm sorumluluğunu alarak çok yeni başlangıçlar yapacaksın ve yeni fikirler geliştireceksin. Bu sıralar partnerinle arandaki sorunları da aşmaya başlayacaksınız. Tartışma esnasında sinirlerine hakim olmalısın.

Sevgili İkizler Burcu: Keyifli bir gün yaşayacaksın bugün. Uzun zamandır beklediğin iş tekliflini almana ramak kaldı diyebilirim. Partnerinle arandan su sızmıyor, aranız günden güne iyiye gidiyor. Bu sıralar aile ziyaretlerini arttırabilirsin, aile üyelerinden birisi senden maddi destek isteyebilir. Bunun hakkında biraz düşünmelisin.

Sevgili Yengeç Burcu: İşin ile ilgili konularda dış etkenlerden çok etkileniyorsun. Kimseyi dinlememeli ve kararlarını kendin vermelisin. Özel yaşamında biraz sıkıntıların var ama bunları partnerinle beraber aşacaksınız. Bekar yengeçleri ise bu hafta çok güzel sürprizler bekliyor, yeni aşklara yelken açabilirsiniz.

Sevgili Aslan Burcu: İstediğini bilerek ona göre hareket etmelisin, bu sana her konuda avantaj sağlayacaktır. Bu öğlen ruhsal enerjin çok yüksek olacak. Deneyimlerinden kazandıklarını uygulamaya başladığın günlerdesin. Geçmişte seni üzen ve zarar veren her şeyi ve herkesi, yaşamından uzaklaştırmaya başlayacaksın.

Sevgili Başak Burcu: Bu sıralar fiziksel enerjin oldukça yüksek. Uyuyan ruhun coşku ile uyanıyor adeta. Cesaretin ve korkusuzluğun sana bu gün fayda sağlayacak. Maddi anlamda beklediğin desteği alacaksın ve bu seni rahatlatacak. Özel yaşamın ise bu sıralar oldukça hareketli olacak, sürpriz gelişmeler yaşayabilirsin.

DEVAMI DİĞER SAYFADA


Beğendin mi? Hemen arkadaşlarınla paylaş!

0

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!

harika harika
0
harika
mükemmel mükemmel
0
mükemmel
üzgün üzgün
0
üzgün
çok iyi çok iyi
0
çok iyi
kötü kötü
0
kötü
şaşkın şaşkın
0
şaşkın
beğenmedim beğenmedim
0
beğenmedim
ozge

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İçerik Biçimi Seçin
Kişilik testi
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Önemsiz Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Kararlar verme ya da görüş belirleme oy verme
Oylamalı Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Caps
Özel caps yapmak için kendi resimlerinizi yükleyin
Send this to a friend