25 Haziran Günlük Burç Yorumları(Perşembe Günün nasıl geçecek)

5 dakika


Sevgili Tamsayfa takipçileri, 25 Haziran günlük burç yorumlarında astroloji uzmanları neler diyor? Gününüz nasıl geçecek?

Sevgili Koç Burcu: Bugün senin günün olabilir. Cesur düşüncelerin ve hareketlerin ile herkesi etkiliyorsun. İş ortamındaki büyük emeklerinin başarılarını yakında almaya başlayacaksın merak etme. Çevrende gelişen olumsuz olaylardan etkilenmemelisin. Öğle vakti partnerin ile beraber dışarı çıkıp güzel bir restorana yemeğe gidebilirsiniz.

Sevgili Boğa Burcu: Bugünlerde biraz fazla öfkelisin. Bu öfkeli ve gergin ruh halin senin hem işini hem de özel hayatını olumsuz yönde etkiliyor. Sinirlerini bir an önce törpülemeli ve önüne bakmalısın. Aksi takdirde pek çok insanla anlaşmazlık yaşayabilirsin. Finansal durumların ise şu aralar iyi, almak istediğin o şeye sahip olabilirsin.

Sevgili İkizler Burcu: Bu aralar keyfin pek de yerinde değil gibi. Seni kıracak ve hayatını olumsuz yönde etkileyecek bütün öğelerden ve kişilerden kurtulmalısın. Partnerinle arandaki buzlar ise bir türlü erimiyor. Belki de ilişkiniz için en mantıklı karar ayrılıktır. İyi düşünmen ve karar vermen bir süreçten geçiyorsun.

Sevgili Yengeç Burcu: Bu sıralar iş ortamında birtakım sıkıntılar yaşayabilirsin. Her şeyi iyi yaptığını düşünmekten vazgeçmeli ve başka iş arkadaşlarını da dinlemen gerekiyor. İnsanlarla tartışma içindeyden kelimelerini mutlaka iyi ve özenli seçmelisin. Partnerinden bir süredir duymak istediğin şeyi yakında duyabilirsin.

Sevgili Aslan Burcu: Bugünün daha çok bütçe hesaplamaları ve finans işleri ile geçebilir. Son zamanlardaki yapmış olduğun yüksek harcamaların acısı ise şimdi çıkıyor. Biraz kendini toparlamalı ve bu borçların ile ilgilenmelisin. Partnerinle aranızdaki uyum oldukça dikkat çekse de problemleriniz hala bitmemiş.

Sevgili Başak Burcu: Bugünlerde iş ve aşk yaşamında sıkıntılı zamanlardan geçiyorsun. Yaşanan olaylar seni üzmüş ve senin dışında gelişmiş olan olaylara da maalesef müdahale etme şansın yok. Bugünleri biraz daha durgun geçirmeli ve çoğu şeyin yoluna girmesini beklemelisin. Aynı zamanda beslenme düzenine de dikkat etmen gerekebilir.

DEVAMI DİĞER SAYFADA


Beğendin mi? Hemen arkadaşlarınla paylaş!

0

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!

harika harika
0
harika
mükemmel mükemmel
0
mükemmel
üzgün üzgün
0
üzgün
çok iyi çok iyi
0
çok iyi
kötü kötü
0
kötü
şaşkın şaşkın
0
şaşkın
beğenmedim beğenmedim
0
beğenmedim
ozge

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İçerik Biçimi Seçin
Kişilik testi
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Önemsiz Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Kararlar verme ya da görüş belirleme oy verme
Oylamalı Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Caps
Özel caps yapmak için kendi resimlerinizi yükleyin
Send this to a friend