24 Haziran 2020 Günlük Burç Yorumları(Çarşamba Günün nasıl geçecek)

5 dakika


Sevgili Tamsayfa takipçileri, 24 Haziran günlük burç yorumlarında astroloji uzmanları neler diyor? Gününüz nasıl geçecek?

Sevgili Koç Burcu: Son zamanlardaki ruh hali değişimlerin, iş hayatını olumsuz etkilemekte. Kendini bir an önce toparlamalı ve hayatına odaklanmalısın. Partnerinle arandaki sorunları ertelemeye devam ettikçe, büyüyerek artacak. Akşam vakitlerinde ailenden telefon alabilirsin ve onların yardımına koşabilirsin.

Sevgili Boğa Burcu: Bugün senin günün. İş ve arkadaş ortamında kendini çok sosyal hissedeceksin. Bol bol insanlarla iletişim kuracağın bir gün olacak. Bu kadar sosyalliğinin dışında işindeki sorumluluklarını da aksatmaman gerekiyor. Bu sıralar gece yemelerine de bir son vermen gerekiyor.

Sevgili İkizler Burcu :Ufkunu geniş tutmalı ve kalıplaşmış düşüncelerini yıkmalısın. Yenilikler ve değişim gözünü korkutmamalı, senin gibi ilkeleri olan bir kişi için bunları yapabilmek ilk başlarda biraz zor olabilir. Fakat sen ne istesen bunu başarabiliyorsun. Bu sıralar aile büyükleri ile sık iletişimde olabilirsin.

Sevgili Yengeç Burcu: Bugün anlam veremediğin bir şekilde sinirlerin gerilebilir. Kendini her şeye çatacak yer arayan bir ruh halinde bulabilirsin. İş ve özel yaşamında duygusal geçişlerini dengelemelisin. Aksi takdirde sıkıntı yaşayabilirsin. Bu sıralar beslenme düzenini de yerine oturtman gerekebilir.

Sevgili Aslan Burcu: Bugün duygusal olarak güçlü bir günündesin. Sezgilerin olağanüstü kuvvetli. Bu öğlen vakitlerinde kişisel kararlar alabilir ve uygulamaya başlayabilirsin. Hayatında alacağın bu radikal kararlar senin ve partnerinin geleceği açısından oldukça önemli olacaktır. Bu sıralar sinirlerine hakim olmalısın.

Sevgili Başak Burcu: Duygularını açık bir şekilde ifade etmelisin ve işin ile ilgili sıkıntılarını aile ya da sevgilinle paylaşmalısın. Geçmişte yaşadığın sorunların ruhunda iz bırakan yanlarından kurtulmalı ve hayatına devam etmelisin. Bu sıralar partnerinle ciddi konuları konuşmaya başlayabilirsiniz.

DEVAMI DİĞER SAYFADA


Beğendin mi? Hemen arkadaşlarınla paylaş!

0

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!

harika harika
0
harika
mükemmel mükemmel
0
mükemmel
üzgün üzgün
0
üzgün
çok iyi çok iyi
0
çok iyi
kötü kötü
0
kötü
şaşkın şaşkın
0
şaşkın
beğenmedim beğenmedim
0
beğenmedim
ozge

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İçerik Biçimi Seçin
Kişilik testi
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Önemsiz Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Kararlar verme ya da görüş belirleme oy verme
Oylamalı Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Caps
Özel caps yapmak için kendi resimlerinizi yükleyin
Send this to a friend