23 Haziran Günlük Burç Yorumları( Salı Günün nasıl geçecek?)

5 dakika


Sevgili Tamsayfa takipçileri, 23 Haziran günlük burç yorumlarında astroloji uzmanları neler diyor? Gününüz nasıl geçecek?

Sevgili Koç Burcu: Bugün senin günün. Cesur davranışların ile herkesi etkiliyorsun. İş ortamındaki üstün emeklerinin başarılarını yakında almaya başlayacaksın. Çevrende gelişen kötü olaylardan etkilenmemelisin. Akşam vakti partnerinle beraber dışarı çıkıp şık bir restorana yemeğe gidebilirsiniz.

Sevgili Boğa Burcu: Bugünlerde biraz fazla agresifsin. Bu sinirli ruh halin hem işini hem de özel yaşamını olumsuz yönde etkiliyor. Sinirlerini törpülemeli ve yoluna devam etmelisin. Aksi takdirde birçok insanla anlaşmazlık yaşayabilirsin. Finansal olarak iyi bir haldesin, almak istediğin yüksek bütçeli şeye sahip olabilirsin.

Sevgili İkizler Burcu: Son zamanlarda keyfin pek de yerinde değil. Seni üzecek ve hayatını olumsuz yönde etkileyecek tüm öğelerden ve insanlardan kurtulmalısın. Partnerinle arandaki buzlar bir türlü erimek bilmiyor. Belki de sizin için en doğru karar ayrılık olacaktır. İyi düşünmen ve karar vermen bir dönemden geçiyorsun.

Sevgili Yengeç Burcu: Bugün iş ortamında sıkıntılar yaşayabilirsin. Her şeyi doğru yaptığını düşünmekten vazgeçip başka iş arkadaşlarını da dinlemen gerekebilir. İnsanlarla tartışırken kelimelerini iyi ve özenli seçmelisin. Partnerinden uzun zamandır duymak istediğin şeyi ise daha duymana birkaç hafta olabilir.

Sevgili Aslan Burcu :Bugünü daha çok bütçe hesaplamaları ile geçirebilirsin. Son zamanlardaki yaptığın harcamaların acısı şimdi çıkıyor. Biraz kendini toparlamalı ve borçlarınla ilgilenmelisin. Partnerinle arandaki uyum dikkat çekse de içten içe problemleriniz hala devam ediyor. Karşılıklı olarak konuşmanız gereken bir dönemdesiniz.

Sevgili Başak Burcu: Bugünlerde iş yaşamında sıkıntılı zamanlardan geçiyorsun. Yaşananlar seni üzüyor ve senin dışında gelişen olaylara müdahale etme şansın yok. Bu zamanları biraz daha sakin geçirmeli ve her şeyin yoluna girmesini beklemelisin. Bu sıralar beslenme düzenine de dikkat etmende fayda var.

DEVAMI DİĞER SAYFADA


Beğendin mi? Hemen arkadaşlarınla paylaş!

0

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!

harika harika
0
harika
mükemmel mükemmel
0
mükemmel
üzgün üzgün
0
üzgün
çok iyi çok iyi
0
çok iyi
kötü kötü
0
kötü
şaşkın şaşkın
0
şaşkın
beğenmedim beğenmedim
0
beğenmedim
ozge

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İçerik Biçimi Seçin
Kişilik testi
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Önemsiz Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Kararlar verme ya da görüş belirleme oy verme
Oylamalı Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Caps
Özel caps yapmak için kendi resimlerinizi yükleyin
Send this to a friend