22 Haziran 2020 Günlük Burç Yorumları(Pazartesi Günün nasıl geçecek)

5 dakika


Sevgili Tamsayfa takipçileri, 22 Haziran günlük burç yorumlarında astroloji uzmanları neler diyor? Gününüz nasıl geçecek?

Sevgili Koç Burcu: Bugünlerde işin ile ilgili konularda daha rahat hareket ediyorsun. Hayatındaki birtakım sorunları aşmışsın ve kafan daha rahat. Partnerinle arandaki problemler hala bitmemiş olsa da genel olarak iyi bir uyum içindesiniz. Akşam vakitlerinde aile büyüklerinden telefon alabilirsin.

Sevgili Boğa Burcu: Bu sıralar finansal konularda karar almaman daha iyi olacaktır. Maddi durumumun daha iyi olduğu zamanda bu kararları almalısın. Bugün eski dostlarından birisi seninle iletişime geçebilir ve onunla uzun uzun telefon konuşması gerçekleştirebilirsin. Bu sıralar yeme içme düzenini oturtmalısın.

Sevgili İkizler Burcu: Son günlerde her şeyi kafaya takar olmuşsun. Olayları biraz akışına bırakmalı ve rahatlamalısın. Partnerin senin için endişeleniyor ve elinden bir şey gelmiyor. Akşam vakitlerinde aile ziyaretlerinde bulunabilirsin. Bu sıralar harcamalarına da dikkat etmen iyi olabilir.

Sevgili Yengeç Burcu: Bugünlerde başını işinden kaldıramıyorsun. İş yoğunluğun senin canını sıksa da yakın bir vakitte her şey daha rahat olacak. Partnerinle arandaki müthiş uyumun sen de farkındasın ve bu çok hoşuna gidiyor. Yakın zamanda evlilik gibi daha ciddi konuları da konuşmaya başlayabilirsiniz.

Sevgili Aslan Burcu: Senin için gerçeklerle yüzleşmenin vakti geldi diyebiliriz. Çevrende olan bitenden bihaber gibi davransan da artık bazı şeylerin önlemini alman gerekecek. Özel yaşamındaki sorunları da işine taşımaktan vazgeçmelisin. Bu hem çalışma arkadaşlarını hem de patronlarını rahatsız ediyor olabilir.

Sevgili Başak Burcu: Bu sıralar kendini karmaşık olaylar ile uğraşırken bulabilirsin. Çevrendeki herkesin sorunuyla uğraşmaktan kendininkine çare bulamamışsın. Partnerinle arandaki sorunları sürekli erteliyorsun ve bu durum ileri ki zamanlarda daha büyüyebilir. Bu sıralar gece yemelerini durdurmalısın.

DEVAMI DİĞER SAYFADA


Beğendin mi? Hemen arkadaşlarınla paylaş!

0

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!

harika harika
0
harika
mükemmel mükemmel
0
mükemmel
üzgün üzgün
0
üzgün
çok iyi çok iyi
0
çok iyi
kötü kötü
0
kötü
şaşkın şaşkın
0
şaşkın
beğenmedim beğenmedim
0
beğenmedim
ozge

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İçerik Biçimi Seçin
Kişilik testi
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Önemsiz Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Kararlar verme ya da görüş belirleme oy verme
Oylamalı Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Caps
Özel caps yapmak için kendi resimlerinizi yükleyin
Send this to a friend