21 Haziran 2020 Günlük Burç Yorumu(Pazar Günün nasıl geçecek)

5 dakika


Sevgili Tamsayfa takipçileri, 21 Haziran günlük burç yorumlarında astroloji uzmanları neler diyor? Gününüz nasıl geçecek?

 Sevgili Koç Burcu: Bugünlerde iş ortamında takım çalışmalarına önem vermelisin. Bireysel iş yapmak hem seni yorar hem de üzerine çok sorumluluk yükler. Özel yaşamında ise partnerinin birtakım hareketlerinden rahatsız olmana rağmen hala ona söylememişsin. Beraber bunu konuşarak aşabilirsiniz.

Sevgili Boğa Burcu: İşindeki sorumlulukların seni gerebilir ve strese sokabilir. Kendini biraz toparlayıp işlerini zamanında halletmelisin. Biraz daha sabrettiğin zaman her şey yoluna girecektir. Ailen onu ihmal ettiğini düşünse de sana bu süreçte hak veriyor. Bu sıralar asitli içeceklerden uzak durmalısın, aksi takdirde mide problemlerin artabilir.

Sevgili İkizler Burcu: Hayatında birtakım değişiklikler yapmanın vakti geldi de geçiyor. Uzun zamandır aklında olan planlarını artık uygulamaktan vazgeçmemelisin. Sosyal yaşamı seviyorsun ve bu akşam arkadaşlarınla beraber dışarı çıkıp eğlenebilirsin. Partnerin ise onu biraz ihmal ettiğini düşünebilir.

Sevgili Yengeç Burcu: Bu sıralar beklenmedik olaylara karşı hazırlıklı olmalısın. Partnerinden hiç de beklemediğin bir sürpriz gelebilir ve çok mutlu olabilirsin.  Fakat sen yine de beklentini çok yüksek tutmamalısın. Akşam vakitlerinde aile büyüklerinden telefon alabilirsin ve senden maddi yardım isteyebilirler.

Sevgili Aslan Burcu: Son zamanlarda ufak bir maddi kriz durumu yaşıyor olabilirsin.Olayları kontrol altına almalı ve harcamalarına dikkat etmelisin. İş ortamında beklediğin konuma gelmene çok az kalmış olabilir. Partnerinin de desteği ile bu sorunları kolay aşacağını düşünüyorum. Beslenmene dikkat etmen gereken bir dönemdesin.

Sevgili Başak Burcu: Uzun zamandır ertelediğin engeller nihayet geldi. Bu engelleri artık ertelemeyi bırakıp üstesinden gelmelisin. Çalışma ortamında sevilen ve saygı duyulan birisin ve işini iyi yapıyorsun. Yakın zamanda beklediğin bir firmadan iş teklifi gelebilir ve mutluluktan havalara uçabilirsin.

DEVAMI DİĞER SAYFADA


Beğendin mi? Hemen arkadaşlarınla paylaş!

0

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!

harika harika
0
harika
mükemmel mükemmel
0
mükemmel
üzgün üzgün
0
üzgün
çok iyi çok iyi
0
çok iyi
kötü kötü
0
kötü
şaşkın şaşkın
0
şaşkın
beğenmedim beğenmedim
0
beğenmedim
ozge

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İçerik Biçimi Seçin
Kişilik testi
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Önemsiz Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Kararlar verme ya da görüş belirleme oy verme
Oylamalı Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Caps
Özel caps yapmak için kendi resimlerinizi yükleyin
Send this to a friend