2024 Yerel Seçimler İçin Seo Hizmeti, 2024 yerel seçimlerinde adayınızın çevrimiçi varlığını güçlendirmek ve onun potansiyelini en üst düzeye çıkarmak için kusursuz bir çözüm sunar. Seçim kampanyası süresince, “adayın adı ve soyadı” üzerinden SEO çalışmalarıyla adayınızın dijital portresini şekillendiriyoruz.

Bizimle çalışmanın temel avantajları arasında, adayınızın ismi hakkında haber kaynaklı içeriklerin oluşturulması bulunuyor. “Ad Soyad Kimdir?” formatındaki haberler, sayfalarınıza trafik çekerek adayınızın tanınırlığını artırırken, seçmenlere güvenilir ve detaylı bilgi sunmaktadır.


2024 Yerel Seçimler İçin Seo Hizmeti

Neden 2024 Yerel Seçimler İçin Seo Hizmeti almalısınız?

Çünkü rakiplerinizi geçmeniz lazım. Reklamı herkes veriyor sizin doğal olarak ilk sayfalarda olmanız gerekiyor.

GarantiSEO, adayınızın “… belediye başkanı adayı” aramasında ilk sayfada yer almasını sağlamak için özel stratejiler geliştirir ve uygular. Bu sayede, adayınızın seçmenlerin gözünde öne çıkması ve dikkat çekmesi garantilenir.

Kampanya süresince sunulan hizmetlerimiz, 31 Mart 2024 seçim tarihine kadar devam eder ve adayınızın dijital varlığını en iyi şekilde destekler.

GarantiSEO olarak, yerel seçimlerde adayınızın adının dijital alanda güçlü ve etkili bir şekilde temsil edilmesini sağlamak için buradayız. Bizimle iletişime geçin ve adayınızın sesini internet dünyasında duyurun!

Rakiplerinizden önce olmalısınız çünkü her konum için sadece 1 (İl,ilçe ve muhtar) adayına çalışma yapılacaktır.
– Siz de 2024 yerel seçimlerinde belediye başkan adayı mısınız? SEO desteğine mi ihtiyacınız var? İşte doğru yerdesiniz!
– Ben, Türkiye genelinde bulunan tüm iller ve ilçeler için belediye başkan adaylarına özel SEO çalışmaları sunmaktayım. Tüm partiler ve bağımsız adaylar için profesyonel hizmet garantisi veriyorum.
– Ücretlendirme:

İller için çalışma: 50.000 TL + KDV
İlçeler ve muhtarlar için çalışma: 25.000 TL + KDV
Süre seçime kadar sürecek ve sonrasında bitecektir.
İlk 3 kişiye %50 indirim sonraki 7 kişiye %25 indirim olacaktır.

– Neler Yapılacak? SEO stratejileriyle:

Ad soyad aramasında Google’da üst sıralara çıkmanızı sağlayacak teknikler ile Google da daha görünür olma ve istediğiniz sonuçların alınması. (Google Ads dahil değildir)

Sorularınız mı var? Detaylı bilgi almak veya hizmet talebinde bulunmak için mesaj atabilirsiniz. Ayrıca, hizmet almak isteyen kurumsal ajanslar da iletişime geçebilirler.
– İletişim: DM ve Whatsapp

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir