19 HAZİRAN 2020 GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI(Cuma Günün nasıl geçecek)

5 dakika


Sevgili Tamsayfa takipçileri, 19 Haziran günlük burç yorumlarında astroloji uzmanları neler diyor? Gününüz nasıl geçecek?

Sevgili Koç Burcu: Bugün senin açından verimli bir gün olabilir. İş hayatında beklediğin ilgili nihayet almaya başlayabilirsin. Bu başarıyı hak ettiğini düşünüyorsun ve senin için oldukça önemli. Duygusal manada ise birtakım kırgınlıklar senin müdahaleni bekliyor olabilir. Partnerinin sorunlarını sakin ve nazik bir şekilde dinlemelisin.

Sevgili Boğa Burcu: Bugünlerde yüksek bir enerji ve neşe içerisindesin. Hedeflerinin neler olduğunu biliyorsun, planlarını yaptın ve harekete geçtin. Artık hayallerin senin için o kadar da uzakta değil. Bu öğlen kulak misafiri olacağın bir konuşmanın ne kadar gerçek olduğunu araştırmak isteyebilirsin. Ödemelerini ise aksatmamalısın.

Sevgili İkizler Burcu: Senin için bir şeyi reddetmek oldukça zor olabilir. Duygusal yönün bunlara izin vermiyor. Fakat maddi konularda hayır demeyi öğrenemezsen sıkıntıya girebilir, ailesel sıkıntılar yaşayabilirsin. Gerçekler canını yakmadan önce uyanman senin için hayırlı olacaktır. Gece yemelerini ise azaltmalısın.

Sevgili Yengeç Burcu: Son zamanlarda yaşadığın şeylerin etkisinde kalmışsın. Kendini bir an önce toparlamalı ve işine odaklanmalısın. Aksi takdirde bunca emeğin ziyan olabilir. Değiştiremeyeceğin bazı gerçekleri kabul etmeli ve ona göre davranmalısın. Akşam vakitlerinde partnerinden telefon alabilirsin.

Sevgili Aslan Burcu: Bugünlerde harcamalarına dikkat etmeli ve önceliklerini belirlemelisin. Aksi takdirde çok fazla borç altına girebilirsin ve keyfin kaçabilir. Aynı zamanda bugün kendi yakınlarından kaynaklanacak problemlere karşı da dikkatli olmalısın. Senin hayatını kimse kontrol altına almamalı.

Sevgili Başak Burcu: Son zamanlarda iletişim konusunda oldukça iyisin. Eğer sezgilerinin rehberliği doğrultusunda hareket etmeye devam edersen başarılı ve verimli sonuçlara ulaşabilirsin. Ruhsal anlamda da sıkıntıların azalacak gibi gözüküyor. Bu sıralar iş arkadaşlarının davetine katılman sana yeni kapılar açabilir.

DEVAMI DİĞER SAYFADA


Beğendin mi? Hemen arkadaşlarınla paylaş!

0

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!

harika harika
0
harika
mükemmel mükemmel
0
mükemmel
üzgün üzgün
0
üzgün
çok iyi çok iyi
0
çok iyi
kötü kötü
0
kötü
şaşkın şaşkın
0
şaşkın
beğenmedim beğenmedim
0
beğenmedim
ozge

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İçerik Biçimi Seçin
Kişilik testi
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Önemsiz Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Kararlar verme ya da görüş belirleme oy verme
Oylamalı Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Caps
Özel caps yapmak için kendi resimlerinizi yükleyin
Send this to a friend