18 Mayıs 2020 Burç Yorumları (Pazartesi Günün nasıl geçecek)

5 dakika


Tamsayfa ziyaretçileri 18 mayıs 2020 burç yorumlarında pazartesi gününüz nasıl geçecek?

Sevgili Koç Burcu: Haftaya yoğun bir tempoyla başlıyorsunuz. İşinizde aldığınız birtakım kararlar ya da katılacağınız toplantılar sizi yükselişe geçirebilir. Aşk ilişkilerinde ise bu aralar biraz fazla ısrarcı davranmaktasınız ve karşınızdaki kişi bu durumdan sıkılabilir. Biraz partnerinizi dinleyerek sorunları çözüme ulaştırabilirsiniz.

Sevgili Boğa Burcu: İşiniz ile beklenmedik gelişmelere hazırlıklı olur, her an bir sürpriz ile karşılaşabilirsiniz. Son zamanlarda yakın dostlarınız sizden yardım isteyebilir ve onları aydınlatabilirsiniz. Aşk ilişkileriniz son zamanlarda iyiye gitmekte, uzun süredir ilişkisi olan boğalar evlilik konuları açmaya başlayabilir. Bu aralar biraz harcamalara dikkat etmenizde fayda var.

Sevgili İkizler Burcu: Bugünlerde duygusal anlamda biraz değişkenlik gösteriyorsunuz. Aşk hayatınız aktif fakat duygu değişimleriniz yüzünden karşınızdakini üzmeniz an ve an meselesi. Partnerinize biraz zaman tanıyın ve onun hoşuna gidebilecek şeyler yapmaya çalışın. Yakın zamanda katılacağınız bir toplantı ile birtakım değişikler yapabilirsiniz.

Sevgili Yengeç Burcu: Birtakım beklenmedik olaylar sonucunda iş hayatınız askıya alınabilir, dikkat etmekte fayda var. Bu zamanlar kendinizi kanıtlamanız açısından çok uygun zamanlar. Kendinize güveniniz tam olsun. Aşk ilişkileriniz günden güne daha da iyiye gitmekte, yakında güzel bir haber alabilirsiniz. Aile ziyaretlerini ise biraz sıklaştırmanız gerekebilir.

Sevgili Aslan Burcu: Bu haftaya oldukça keyifli başladınız. Yeteneklerinizin üstüne gitmek için oldukça iyi bir gündesiniz. Çevrenizdeki olumsuz olaylar sizi etkilemesin ve keyfinizi bozmasın. Yakın zamanda arkadaşlarınız ile büyük organizasyonlara katılabilirsiniz. Bu tarz ortamlarda yeni biriyle tanışma gerçekleşebilir.

Sevgili Başak Burcu: Aldığınız birtakım kararlar hayatınızı etkilemeye başladı bile. Bu durum işinize de olumlu olarak yansımakta. Son zamanlar enerjiniz oldukça yüksek olsa da üzücü bir haber ile karşılaşabilirsiniz. Biraz inatçılık huyunuzu törpülemeniz ve olaylara sakin yaklaşmanız gerekiyor. Sevdiklerinizin size ihtiyacı olacak.

DEVAMI DİĞER SAYFADA


Beğendin mi? Hemen arkadaşlarınla paylaş!

0

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!

harika harika
0
harika
mükemmel mükemmel
0
mükemmel
üzgün üzgün
0
üzgün
çok iyi çok iyi
0
çok iyi
kötü kötü
0
kötü
şaşkın şaşkın
0
şaşkın
beğenmedim beğenmedim
0
beğenmedim
ozge

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İçerik Biçimi Seçin
Kişilik testi
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Önemsiz Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Kararlar verme ya da görüş belirleme oy verme
Oylamalı Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Caps
Özel caps yapmak için kendi resimlerinizi yükleyin
Send this to a friend