18 Haziran 2020 Günlük Burç Yorumları(Perşembe Günün nasıl geçecek)

5 dakika


Sevgili Tamsayfa takipçileri, 18 Haziran günlük burç yorumlarında astroloji uzmanları neler diyor? Gününüz nasıl geçecek?

Sevgili Koç Burcu: Bugünlerde haksızlığa uğradığını düşünerek iş ortamınızdaki insanlar ile tartışma içerisine girebilirsin. Kullandığın kelimelere dikkat etmen gerekiyor, aksi takdirde istemeden birini üzebilirsin. Ailenin sana verdiği tavsiyelere uyman bu süreçte sana yardımcı olabilir. Öfkeni kontrol etmeyi öğrenmelisin.

Sevgili Boğa Burcu: Son zamanlarda sürekli bütçe hesap yapıyorsun. Bu sıralar gereksiz harcamalardan kaçınarak bütçeni kontrol altına alabilirsin. Partnerinle akşam vakitlerinde uzun bir konuşma gerçekleştirebilir ve birtakım kararlar alabilirsin. Kendine haksızlık yapmamalı ve sezgilerinin seni yönlendirdiği yola yönelmelisin.

Sevgili İkizler Burcu: Hayatında seni çok etkilemiş insanlar var ve sen onları idol olarak görüp kendini geri planda bırakıyorsun. Özel yaşamın ise tam olarak istediğin gibi ilerlemese de şu anki durumunuzdan memnunsun. Aklında ev ya da başka büyük bütçeli bir şey satın alma gibi bir fikir varsa bu hafta senin için uygun bir zaman olabilir.

Sevgili Yengeç Burcu: Son zamanlardaki iş yoğunluğun seni epey bir sıkmış ve bunaltmış. Yapmak istediğin pek çok şeyi işin yüzünden ertelemişsin ve bu seni üzmüş. Emek verdiğin bir şeyin sonuçlarını almana çok az kaldı. Bu dönemde sadece biraz sabırlı davranmalı ve beklemelisiniz. Gece yemelerini ise azaltman gerekiyor.

Sevgili Aslan Burcu: Uzun süredir dağınık bir yaşamın var. Bu sıralar enerjinin tümünü işine yansıtmalı ve biriken sorumluluklarını bir anca önce halletmelisin. Partnerinle arandaki buzlar ise erimeye başlamış. İnadından biraz vazgeçip ona doğru adım atabilirsin. Akşam vakitlerinde aile ziyaretleri yapabilirsin.

Sevgili Başak Burcu: Etrafındaki çalışma arkadaşların senin modunu düşürüyor olabilir. Bu sıralar kimseyle muhattap olmayıp sadece işine odaklanmak istiyorsun. Ailenden istediğin desteği bir türlü alamadığın için keyfin biraz bozuk olabilir. Kendine inanmaya devam ettikçe istediğin şeyi başaracaksın.

DEVAMI DİĞER SAYFADA


Beğendin mi? Hemen arkadaşlarınla paylaş!

0

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!

harika harika
0
harika
mükemmel mükemmel
0
mükemmel
üzgün üzgün
0
üzgün
çok iyi çok iyi
0
çok iyi
kötü kötü
0
kötü
şaşkın şaşkın
0
şaşkın
beğenmedim beğenmedim
0
beğenmedim
ozge

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İçerik Biçimi Seçin
Kişilik testi
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Önemsiz Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Kararlar verme ya da görüş belirleme oy verme
Oylamalı Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Caps
Özel caps yapmak için kendi resimlerinizi yükleyin
Send this to a friend