17 Haziran Günlük Burç Yorumları(Çarşamba Günün nasıl geçecek)

5 dakika


Sevgili Tamsayfa takipçileri, 17 Haziran günlük burç yorumlarında astroloji uzmanları neler diyor? Gününüz nasıl geçecek?

 Sevgili Koç Burcu: Son zamanlarda çevrenizden aldığın yorumlar senin canını sıkıyor olabilir. Başka insanların dedikodularına kulak vermeyip önüne bakmalısın. İş ortamında yapmak istediğin değişikliği bu sıralar yapabilirsin. Akşam vakitlerinde sosyal ortamlarda bulunup yen insanlarla tanışabilirsin.

Sevgili Boğa Burcu: Bugünlerde kendini oldukça enerjik ve verimli hissediyorsun. Hazır işten de vakit buluyorken hobilerine vakit ayırmak isteyebilirsin. Belki resim çizmek belki de yeni bir enstrüman çalmaya başlayabilirsin. Özel yaşamın bu sıralar biraz durgun olabilir. Kilo alımlarına ise dikkat etmelisin.

Sevgili İkizler Burcu: Sezgilerinin güçlü olduğunu düşünüyorsun ve hep onlara göre hareket ediyorsun. Çoğu zaman haklı olsan da bazen önündeki somut gerçeklere de odaklanmalısın. Ailen ise arandaki anlaşmazlıklara bir son verip tartışmayı bırakmalısınız. Gece yemelerini bu sıralar azaltman senin için faydalı olacaktır.

Sevgili Yengeç Burcu: Bugünlerde doğa sevgin iyice ortaya çıkmış. İşten vakit bulabilirsen orman ya da parka gidip günün keyfini çıkarabilirsin. Aşk hayatın ise tam olarak istediğin gibi gidiyor. İlk başlarda güven problemi yaşadığın partnerin ile artık bu durumları aşmışsınız. Akşam vakitlerinde iş ile ilgili yeni haberler alabilirsin.

Sevgili Aslan Burcu: Son zamanlarda hemen hemen her şeye sinirlenmeye başlamışsın. bu huyunu acilen törpülemeli ve yoluna bakmalısın. Aksi takdirde herkesle polemiğe girebilirsin. Bu sıralar ailen ile sık görüşebilirsin ve aile büyükleri senden maddi yardımlar isteyebilir. Kabul etmeden önce iyi düşünmen gerekebilir.

Sevgili Başak Burcu: Çok fazla kılı kırk yarıyor olman artık partnerinin canını sıkıyor. Biraz daha olaylara rahat yaklaşıp, her şeyi oluruna bırakman hem senin için hem de çevrendeki insanlar için daha iyi olabilir. Son zamanlarda aileni çok ihmal etmiş olabilirsin, akşam vaktini belki onlar ile değerlendirmek sana iyi gelebilir.

DEVAMI DİĞER SAYFADA


Beğendin mi? Hemen arkadaşlarınla paylaş!

0

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!

harika harika
0
harika
mükemmel mükemmel
0
mükemmel
üzgün üzgün
0
üzgün
çok iyi çok iyi
0
çok iyi
kötü kötü
0
kötü
şaşkın şaşkın
0
şaşkın
beğenmedim beğenmedim
0
beğenmedim
ozge

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İçerik Biçimi Seçin
Kişilik testi
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Önemsiz Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Kararlar verme ya da görüş belirleme oy verme
Oylamalı Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Caps
Özel caps yapmak için kendi resimlerinizi yükleyin
Send this to a friend