16 Haziran 2020 Salı Günlük Burç Yorumları(Salı Günün nasıl geçecek)

5 dakika


Sevgili Tamsayfa takipçileri, 16 Haziran günlük burç yorumlarında astroloji uzmanları neler diyor? Gününüz nasıl geçecek?

Sevgili Koç Burcu: Oldukça dikkatli davranman gereken bir gündesin. Gözden kaçırdığın bir detay yüzünden iş hayatın tehlikeye girebilir. Özel hayatındaki sorunlar seni bir hayli bunaltmış olabilir, kendine biraz vakit ayırıp kafa dinlemek isteyebilirsin. Akşam vakitlerinde aile büyüklerinden telefon alabilirsin.

Sevgili Boğa Burcu: Güven senin için çok önemli olsa da çevrendekilerin güvensizliği ile boğuşmak zorunda kalmışsın. Hayatına alacağın kişiler hakkında daha detaylı bir araştırma yapman gerekebilir. Bu sıralar ağzından çıkan sözcüklere dikkat etmelisin aksi takdirde istemeden karşındaki insanı üzebilirsin.

Sevgili İkizler Burcu: Bugünlerde insan ilişkilerin iyi olsa da iş ortamındaki kalabalıktan sıkılmış olabilirsin. Daha çok yalnız çalışmayı tercih ediyorsun ve birinin sana karışmasına tahammül edemiyorsun. Öğle vakitlerinde partnerin ile dışarı çıkabilir ve vakit geçirebilirsin. Bu sıralar kilo alımına dikkat etmelisin.

Sevgili Yengeç Burcu: Bu öğle vakti iş arkadaşların ile ilgili kötü haberler alabilirsin. Onlara çok değer veriyorsun ve yanlarında olmak isteyebilirsin. Özel yaşamın ise biraz çalkantıda olabilir. Partnerinde bitmek bilmeyen kavgalarınız seni çok yormuş. Birlikte düşünüp ilişkinizin gidişatı hakkında karar vermeniz gerekiyor.

Sevgili Aslan Burcu: Bugünlerdeki iş yoğunlunun seni çok sıkmış. Belki birkaç günlüğüne buralardan uzaklaşıp tatil yapmak isteyebilirsin. Çalışma ortamında hakkında çok fazla dedikodu çıkmış olabilir, bunlara kulak vermemeye çalışmalısın. Akşam vakitlerinde kalabalık bir ortamda bulunabilir ve yeni kişiler ile tanışabilirsin.

Sevgili Başak Burcu: Son zamanlardaki dalgınlığın iş hayatını kötü etkiliyor. Kafandaki sorunlara bir an önce çözüm bulmanı ve önüne bakmalısın. Patronundan duymak istediklerini beklerken aniden farklı haberler alabilirsin. Finansal durumun git gide kötüye gidebilir, harcamalarına dikkat etmen gereken bir dönemdesin.

DEVAMI DİĞER SAYFADA


Beğendin mi? Hemen arkadaşlarınla paylaş!

0

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!

harika harika
0
harika
mükemmel mükemmel
0
mükemmel
üzgün üzgün
0
üzgün
çok iyi çok iyi
0
çok iyi
kötü kötü
0
kötü
şaşkın şaşkın
0
şaşkın
beğenmedim beğenmedim
0
beğenmedim
ozge

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İçerik Biçimi Seçin
Kişilik testi
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Önemsiz Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Kararlar verme ya da görüş belirleme oy verme
Oylamalı Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Caps
Özel caps yapmak için kendi resimlerinizi yükleyin
Send this to a friend