15 Haziran 2020 Günlük Burç Yorumları(Pazartesi Günün nasıl geçecek)

5 dakika


Sevgili Tamsayfa takipçileri, 15 Haziran günlük burç yorumlarında astroloji uzmanları neler diyor? Gününüz nasıl geçecek?

 Sevgili Boğa Burcu: Uzun zamandır yaşadığın parasal sıkıntıların nihayet sona eriyor. Almayı planladığın bir şey varsa uygun bir zamandasın. Özel yaşamında ise eski günlere bir özlem olabilir. Daima önüne bakmalısın ve eski anıları düşünmeyi bırakmalısın. Bu sıralar beslenme düzenine de dikkat etmen gerekebilir.

Sevgili İkizler Burcu: Bugün iş ortamında yaşanacak olan bir gerginlik sonucu keyfin kaçabilir. Polemiklerden uzak durup sorumluluklarına odaklanmalısın. Partnerinden uzun zamandır beklediğin haberleri alabilirsin. Ailesel konularda ise daha çok geri planda kalmayı tercih etmişsin. Kilo alımlarına dikkat etmelisin.

Sevgili Yengeç Burcu: Son zamanlarda hayatın oldukça hareketli bir hale gelmiş. Özel hayatındaki gerginlikler azalmış ve yeni aşklar gündeme gelmiş. Akşam vakitlerinde arkadaşlarınla sosyal aktivitelerde bulunabilir ve keyifli vakit geçirebilirsin. Aile üyelerinden birisi senden borç isteyebilir.

Sevgili Aslan Burcu: Bugünlerde yeni öğrendiğin şeyler işine yarayabilir. İş ortamındaki konumunu kıskanan çalışma arkadaşların kuyunu kazmak isteyebilir, her yerde gözün olmalı. Partnerine karşı ilgisizliğin sonucu istemediğin sonuçlarla boğuşabilirsin. Bu sıralar ise kilo alımlarına biraz dikkat etmen gerekebilir.

Sevgili Başak Burcu: Son zamanlarda işine çok fazla yoğunlaşmışsın ve aileni unutmuşsun. Ailen bu durumdan biraz şikayetçi olsa da seni anlayabiliyor. Akşam vakitlerinde kendine biraz vakit ayırıp keyif yapmak isteyebilirsin. Aklında kısa bir tatil planı varsa ay sonu senin için ideal olabilir. Uyku düzenini bozmamaya çalışmalısın.

DEVAMI DİĞER SAYFADA


Beğendin mi? Hemen arkadaşlarınla paylaş!

0

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!

harika harika
0
harika
mükemmel mükemmel
0
mükemmel
üzgün üzgün
0
üzgün
çok iyi çok iyi
0
çok iyi
kötü kötü
0
kötü
şaşkın şaşkın
0
şaşkın
beğenmedim beğenmedim
0
beğenmedim
ozge

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İçerik Biçimi Seçin
Kişilik testi
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Önemsiz Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Kararlar verme ya da görüş belirleme oy verme
Oylamalı Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Caps
Özel caps yapmak için kendi resimlerinizi yükleyin
Send this to a friend