14 Haziran 2020 Günlük Burç Yorumları(Pazar Günün nasıl geçecek)

5 dakika


Sevgili Tamsayfa takipçileri, 14 Haziran günlük burç yorumlarında astroloji uzmanları neler diyor? Gününüz nasıl geçecek?

Sevgili Koç Burcu: Bu sıralar maddi konularda sıkıntılar yaşayabilirsin, harcamalarına biraz daha dikkat etmelisin. Uzun zamandır almak istediğin bir şey varsa onu bir süre daha erteleyebilirsin. Partnerinle akşam vakitlerinde ufak bir tartışma yaşayabilirsiniz. İlişkinizi gözden geçirip değerlendirmek isteyebilirsin.

Sevgili Boğa Burcu: İş ortamındaki gerginlikleri eve taşımaktan vazgeçmelisin. Aksi durumda ailenle arandaki gerilim asla son bulmayacak. Bu sıralar kendini biraz toparlamalı, belki de tatile çıkmalısın. Yoğunluğun bir süre daha böyle geçecek fakat daha sonra refaha ereceksin. Özel hayatında ise kelimelerini dikkatli seçmelisin.

Sevgili İkizler Burcu: Bugünlerde sezgilerine güvenebilirsin. Özellikle de iş ortamında sana başarı katacak düşüncelerin varsa, bunları uygulamaya geçirmekten çekinmemelisin. Çevrende arkandan konuşanlara takılmadan yoluna devam etmelisin. Partnerinle akşam vakitlerinde dışarı çıkabilir, yemek yiyebilirsiniz.

Sevgili Yengeç Burcu: Son zamanlarda bilgisayar ya da otomobil ile ilgili sıkıntı yaşamak istemiyorsan, bir bakım yaptırmalısın. Kendini finansal açıdan iyi bir konumda görsen de henüz ulaşmak istediğin noktaya gelmemişsin. İş ortamında kendini çok fazla yoruyorsun, biraz nefes almaya ihtiyacın olabilir.

Sevgili Aslan Burcu: Bu öğlen yediklerine dikkat etmen gerekebilir, aksi takdirde mide problemleri le uğraşmak zorunda kalabilirsin. Ailesel konularda ise biraz hassas davranmanı tavsiye ederim, yoksa birinin kalbini istemeden kırabilirsin. Partnerinle arandaki buzlar ise yavaşça çözülmeye başlamış. Kilo alımlarına dikkat etmelisin.

Sevgili Başak Burcu: Aklında uzun bir yolculuk planın varsa bunu biraz ertelemen gerekebilir. Sırt ve bel ağrısı ile uğraşabilir, uzun süre bu problemlerden kurtulamayabilirsin. İş ortamındaki yoğunluk ise seni oldukça stresli bir insan haline getirmiş. Partnerin ile baş başa vakit geçirip, günün yorgunluğunu atmak sana iyi gelebilir.

DEVAMI DİĞER SAYFADA


Beğendin mi? Hemen arkadaşlarınla paylaş!

0

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!

harika harika
0
harika
mükemmel mükemmel
1
mükemmel
üzgün üzgün
0
üzgün
çok iyi çok iyi
0
çok iyi
kötü kötü
0
kötü
şaşkın şaşkın
0
şaşkın
beğenmedim beğenmedim
0
beğenmedim
ozge

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İçerik Biçimi Seçin
Kişilik testi
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Önemsiz Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Kararlar verme ya da görüş belirleme oy verme
Oylamalı Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Caps
Özel caps yapmak için kendi resimlerinizi yükleyin
Send this to a friend