13 Haziran 2020 Günlük Burç Yorumları(Cumartesi Günün nasıl geçecek)

5 dakika


Sevgili Tamsayfa takipçileri, 13 Haziran günlük burç yorumlarında astroloji uzmanları neler diyor? Gününüz nasıl geçecek?

Sevgili Koç Burcu:Bu sıralar gündeminde yeni bir iş ortaklığı olabilir. Çalışmalarının sonucunu nihayet almaya başlayabilirsin. Özel yaşamında ise sandığın kadar şanssız olmayabilirsin. Yakın zamanda tanışacağın yeni birisi ile yeni bir aşka yelken açabilir, aradığın aşkı bulmuş olabilirsin. Şu sıralar harcamalarına biraz dikkat etmelisin.

Sevgili Boğa Burcu: Bugün iş ortamında beklemediğin sorunlarla başa çıkmak zorunda kalabilirsin. İş arkadaşlarının senin üzerine sorumluluk yüklemesinden sıkılmış olabilirsin. Akraba ve aile ilişkilerinden biraz uzak kalmışsın. Partnerinden beklediğin özür ise akşam vakitlerinde gelebilir.

Sevgili İkizler Burcu: Son zamanlarda iş kariyerin hakkında daha fazla düşünmeye ve karar almaya başlamışsın. Uzun zamandır aklında olan iş değişikliğini sonunda yapmaya başlayabilirsin. Partnerinle arandaki sorunlar gün geçtikçe azalmaya başlamış. Birbirinizi daha iyi anlamaya ve empati kurmaya başlamışsınız.

Sevgili Yengeç Burcu: Bugünlerdeki kararsızlığın iş ve özel yaşamını oldukça etkilemiş. Bir an önce kendini toparlamalı ve ne karar alacağını belirlemelisin. İş ortamındaki gerginliğini eve taşımaktan partnerini de bunaltmış olabilirsin. Belki bu sıralar kendine özel bir tatil ayarlayıp kafa dinlemek isteyebilirsin.

Sevgili Aslan Burcu:Bugün öğle vakitlerinde işin ile ilgili yeni haberler alabilirsin. Bu belki bir zammın habercisi belki de uzun zamandır beklediğin bir terfinin habercisi olabilir. Bu sıralar partnerini biraz ihmal etmiş olabilirsin ve partnerin bu durumdan dolayı şikayetçi olabilir. Birbirinize daha fazla vakit ayırmak size iyi gelecektir.

Sevgili Başak Burcu: Güne oldukça iyi başladın. Bugünlerde akraba ya da aile ilişkilerin gündemde olabilir. Son zamanlarda çok fazla para harcamışsın ve ekonomini biraz idare altına almalısın. Partnerinle aran son zamanlarda o kadar iyi ki adeta dışarıya ışık saçıyorsunuz. Yanlış oturmalardan kaynaklı sırt ağrıları yaşayabilirsin.

DEVAMI DİĞER SAYFADA


Beğendin mi? Hemen arkadaşlarınla paylaş!

0

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!

harika harika
1
harika
mükemmel mükemmel
0
mükemmel
üzgün üzgün
0
üzgün
çok iyi çok iyi
0
çok iyi
kötü kötü
0
kötü
şaşkın şaşkın
0
şaşkın
beğenmedim beğenmedim
0
beğenmedim
ozge

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İçerik Biçimi Seçin
Kişilik testi
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Önemsiz Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Kararlar verme ya da görüş belirleme oy verme
Oylamalı Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Caps
Özel caps yapmak için kendi resimlerinizi yükleyin
Send this to a friend