12 Haziran 2020 Günlük Burç Yorumları(Cuma Günün nasıl geçecek)

5 dakika


Sevgili Tamsayfa takipçileri, 12 Haziran günlük burç yorumlarında astroloji uzmanları neler diyor? Gününüz nasıl geçecek?

Sevgili Koç Burcu: Dolunay öncesi parasal konularda sıkıntı yaşayabilir, aile üyelerinden borç almak durumunda kalabilirsiniz. Bu sıralar fuzuli harcamalardan kaçınmanız gerekiyor. Partnerinle arandaki sıkıntılar gün geçtikte azalıyor, her şey yoluna girmeye başlıyor. Bu sıralar gece yemelerine dikkat etmelisin.

Sevgili Boğa Burcu: Bugünlerde iş kariyerin ile ilgili önemli kararlar alabilirsin. Partnerin seni her zaman destekliyor olsa da bu kararlarından memnun kalmayabilir. Akşam vakitlerinde sosyal çevren ile beraber dışarıda olabilirsiniz, yeni insanlarla tanışabilirsin. Bu hafta seni mide ağrıları bekleyebilir, yediklerine dikkat etmelisin.

Sevgili İkizler Burcu: Artık bilinçaltını yoran düşüncelerden kurtulmalı ve rahatlamalısın. İş ortamında oldukça gerginsin ve bu gerginliği evine de taşıyorsun. Partnerin ile zaman zaman kavga etseniz de aslında çok güçlü bir bağınız var. Bu sıralar aile ziyaretlerini arttırabilirsin, kalabalık ortamlarda bulunabilirsin.

Sevgili Yengeç Burcu: Öğle vakitlerinde bir telefon alabilir ve uzun zamandır beklemiş olduğun bir haberi alabilirsin. Bu haber ile beraber kısa süreli bir seyahate çıkabilir, ufak bir tatil yapabilirsin. Yakın zamanda partnerin sana bir sürpriz yapabilir ve çok mutlu olabilirsin. Aile içi sorunlara ise dikkat etmen gerekebilir.

Sevgili Aslan Burcu: Önümüzdeki birkaç gün içinde istediğin bir sonucu alabilir, iş ortamında iyi bir konum elde edebilirsin. İş ortamında oldukça da kıskanılan bir eleman haline gelmişsin. Akşam vakitlerinde partnerin ile dışarı çıkabilir, günü kutlayabilirsiniz. Çevrendeki düşmanlarına ise dikkat etmelisin.

Sevgili Başak Burcu: Bu sıralar zihnin gerçekten çok yoğun, aynı anda çok fazla şey düşünüyorsun. Biraz rahatlamaya ihtiyacın olabilir, belki partnerin ile ufak çaplı bir tatil düşünebilirsiniz. Yakın zamanda eline beklediğin bir para geçebilir ve bunu değerlendirmek isteyebilirsin. Sırt ağrıları ise seni bu sıralar yorabilir.

DEVAMI DİĞER SAYFADA


Beğendin mi? Hemen arkadaşlarınla paylaş!

0

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!

harika harika
0
harika
mükemmel mükemmel
0
mükemmel
üzgün üzgün
0
üzgün
çok iyi çok iyi
0
çok iyi
kötü kötü
0
kötü
şaşkın şaşkın
0
şaşkın
beğenmedim beğenmedim
0
beğenmedim
ozge

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İçerik Biçimi Seçin
Kişilik testi
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Önemsiz Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Kararlar verme ya da görüş belirleme oy verme
Oylamalı Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Caps
Özel caps yapmak için kendi resimlerinizi yükleyin
Send this to a friend