11 Mayıs 2020 Günlük Burç Yorumları(Perşembe Günün nasıl geçecek)

5 dakika


Sevgili Tamsayfa takipçileri, 11 Haziran günlük burç yorumlarında astroloji uzmanları neler diyor? Gününüz nasıl geçecek?

 Sevgili Koç Burcu:Bugünlerde sevdiğin işlerle meşgul olmak sana oldukça iyi gelmiş olabilir. Sosyal çevrende oldukça aktif ve saygı bulunan birisin. Fakat iş ortamında fikir ayrılığı yaşayacağın birileri olabilir ve bu durum biraz canını sıkabilir. Partnerinle arandaki güçlü bağ her geçen gün daha da artmakta. Bu sıralar kilo alımına dikkat etmen gerekebilir.

Sevgili Boğa Burcu:Son zamanlarda duygusal olarak çok çabuk etkilenmeye başlamışsın ve çok acele kararlar alıyorsun. Enerjini seni üzen şeylere değil de kişisel becerilerine harcamak isteyebilirsin. Uzun zamandır beklediğin bir haberi nihayet alabilirsin ama sandığın kadar hayırlı olmayabilir. Aile ziyaretlerini sıklaştırman gerekebilir.

Sevgili İkizler Burcu: Kendi halinde takıldığın bir dünyan varken, farkında olmadan çevrendekileri de etkilemeye başlamışsın. Bazı hareketlerini sorgulamalı ve kendine çeki düzen vermelisin. İyi niyetli olduğun halde başka insanlar seni yanlış anlayabilir. Partnerinle aranda yaşanan sorunlar ise gün geçtikçe azalmaya devam ediyor.

Sevgili Yengeç Burcu:Çalışma ortamındaki gerginlikler seni oldukça fazla etkilemiş olmalı ki bu sorunları evine bile taşıyorsun. Bu duruma bir an önce son vermeli ve partnerinle aranı düzeltmelisin. Finansal açıdan iyi bir dönemden geçsen de beklediğin yatırımı biraz daha erteleyebilirsin. Kredi kartı borçlarına dikkat etmelisin.

 Sevgili Aslan Burcu:Aşk hayatında zorluk yaşamanın asıl nedeni çok seçici olman. Biriyle ilişkiye başlamadan önce çok düşünüp tartıyorsun. Akşam vakitlerinde aile ya da akrabalardan bir telefon alabilir, aniden yola çıkabilirsin. Beslenme alışkanlığını değiştirmediğin sürece kilo alımların artabilir, dikkatli olmanda fayda var.

Sevgili Başak Burcu: Son zamanlarda partnerin ile yaşadığın sorunları kafana takmışsın ve bu durum iş hayatını da etkilemiş. Partnerinle bir an önce konuşup problemlerinizi en aza indirmeniz gerekiyor.  Kredi kartı borçlarına bir el atmazsan yakında sıkıntıya girebilirsin. Her zamankinden daha da dikkatli olman gerekiyor.

DEVAMI DİĞER SAYFADA


Beğendin mi? Hemen arkadaşlarınla paylaş!

0

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!

harika harika
0
harika
mükemmel mükemmel
0
mükemmel
üzgün üzgün
0
üzgün
çok iyi çok iyi
0
çok iyi
kötü kötü
0
kötü
şaşkın şaşkın
0
şaşkın
beğenmedim beğenmedim
0
beğenmedim
ozge

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İçerik Biçimi Seçin
Kişilik testi
Kişilik hakkında bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Önemsiz Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Kararlar verme ya da görüş belirleme oy verme
Oylamalı Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Caps
Özel caps yapmak için kendi resimlerinizi yükleyin
Send this to a friend